Středa 23. června. Svátek má Zdeňka.

Kairos Planet: Průlomová novinka, nebo nové letadlo?

Na českém trhu se objevila společnost Kairos Planet. Nabízí zhodnocení vkladu o 250 % ročně. Jedná se o letadlo se zástěrkou nových technologií?

Za každým letadlem či podvodem na bázi Ponziho schématu stojí nějaká pohádka. V minulosti se jednalo o dubajské realitní investice, zázračné spekulanty na forexovém trhu či samaritány nabízející levné úvěry, pochopitelně za poplatek předem. Nyní se na českém trhu šíří multilevel Kairos Planet, který slibuje zhodnocení vstupní investice o 250 % ročně.

Jako technologická společnost by měla být precizní v počtech. Proto je až zarážející tvrzení na stránkách KairosPlanet.cz: „Společnost nemá žádné náklady na servery, elektřinu a 1GB je až o 500% levnější. Proto Vám firma dokáže zaplatit provizi ve výši 250%.“ Z matematického pohledu být levnější o 100 % znamená prodávat produkt zdarma. Pokud Kairos dokáže být o 500 % levnější, tak mu dodavatelé energií ještě musí platit. Odtud jen marginální náznak, že vše zřejmě nebude zcela v pořádku.

Pyramidové hry jsou charakteristické vysokým vstupním poplatkem. Protože jsou nelegální a potírány jako podvod, jejich autoři vstupenku do hry mění za jakési zboží či službu, jejíž hodnota ale zdaleka neodpovídá ceně. V případě Kairos Planet je oním produktem software, s jehož pomocí by měl být vyhrazen na uživatelově disku prostor, který by měl být využíván k šifrované úschově dat.

Měl by být. Podle zkušeností současných účastníků „systému“ je disk sice vyhrazen, ale jediné, co probíhá, je testování, zda je počítač připojen k internetu minimálně 10 hodin denně. Pochopitelně to může být v důsledku teprve se rozjíždějícího projektu, který dosud nezískal dostatek zákazníků pro využití svých služeb. Je to ale další střípek skládanky, která zdvihá varovný prst.

Kairos Planet slibuje výnos 250 %

Kairos Planet slibuje zhodnocení vkladu až o 250 % ročně. Vklad je přitom pevně daný v závislosti na balíčku, který si klient vybere – a velikosti disku, který je ochoten vyhradit.

Silver:

 • HDD 70 GB
 • Cena 597 USD
 • Slibovaný výdělek 124 USD měsíčně

Gold:

 • HDD 180 GB
 • Cena 1 577 USD
 • Slibovaný výdělek 328 USD měsíčně

Platinum:

 • HDD 320 GB
 • Cena 2 777 USD
 • Slibovaný výdělek 578 USD měsíčně

Podmínkou je, že počítač musí být připojen alespoň 10 hodin denně.

„Naše společnost spolupracuje s předními firmami, jejichž nabídka zajišťuje 100% bezpečnost údajů, jejich údaje jsou rozmístěny v tisících počítačů na celém světě, v každém počítači se nachází pouze část údajů, které jsou zašifrovány, takže žádné zneužití není možné,“ uvádí společnost Kairos na svých stránkách.

A v tom je další háček: Pokud jsou zašifrovaná data na nejrůznějších počítačích po celém světě, navíc každý počítač musí být připojen alespoň 10 hodin denně (a pokud není, pouze není vyplacena denní odměna), jak se „přední firmy“ ke svým datům dostanou? Jediná možnost je mnohonásobné uložení dat na různých počítačích… navíc nikdy nebude jistota, že data budou dostupná. A která „přední firma“ by si toto mohla dovolit?

V tomto případě vše naznačuje působení na principu Ponziho schématu – tedy výplaty výnosu z vkladu. Letadlová hra je ale připojena v podobě multilevelové struktury. Ta není přímo odkrytá na českých stránkách společnosti, ale v anglické verzi je vysvětlena podrobně.

Pyramida aneb Získejte peníze z vkladů nováčků

Vklady v řádu 597 USD až 2 777 USD nejsou využívány pouze na výplatu zhodnocení, resp. platbu „za využívání diskového prostoru“. Část z nich se rozplyne do multilevelové sítě. V prvé řadě získatel nového „účastníka systému“ získá 15 % z jeho platby – a jeho „nadřízený“ dostane ještě dalších 10 %.

Ostatní platby jsou závislé na kariérním postupu a začínají od 3 % na úrovni asistenta a končí na 30 % u úrovně „Chief Ambassador“. V multilevelové struktuře jsou provize rozdělovány klasickým způsobem formou meziprovizí.

Obrázek 1: Úrovně a provize v Kairos Planet

kairos-01

Zdroj: KairosPlanet.com

Další peníze jsou rozdělené formou bonusů, např. 1 % může získat člověk od úrovně Executive jako „match bonus“, „supporting leader bonus“ mají přislíbený vedoucí týmů ve výši 1 % (od úrovně Executive) a 2 % (od úrovně Consul) a další 1 % z druhé nejsilnější větve ve struktuře od úrovně Consul je přidělován jako „generation bonus“. Jako poslední je rozdělován mezi nejúspěšnější prodejce „world pool bonus“ ve výši 1 % ze světové produkce.

Investice? Raději ne…

Kairos Planet nabízí vysoké zhodnocení. Vstupní poplatky jsou ovšem převážně rozdělené mezi stávající účastníky „systému“ obdobě, jako tomu bývá v případě nelegálních pyramidových her. Ke sdílení diskového prostoru, což má být hlavní produkt, vesměs (zatím?) nedochází, přestože platby k „investorům“ (zatím?) odchází. Rovněž peníze za „vstup“ jsou odesílány poměrně netransparentní cestou – místo klasického běžného účtu, kde jsou transakce i peníze snadno dohledatelné, probíhají platby přes jakési virtuální účty a karty. To je jen další střípek pochybností o skutečných záměrech podniku.

Zhodnocení ve výši 250 % ročně je jistě lákavé. Zástěrka v podobě prodeje diskového prostoru se také tváří realisticky. Ovšem… řádově 18 USD za 320 GB je cena, která odpovídá klasickým cloudovým řešením, kdy má společnost data na jednom místě a s garantovanou dostupností. Ale za měsíc, nikoli za den. A v Kairos Planet jsou navíc peníze připisovány majitelům disků i v případě, kdy je žádný zákazník nevyužívá.

Podezřelých okolností kolem Kairos Planet je víc než dost. Nechat se zlákat vysokým proklamovaným zhodnocením proto rozhodně nelze doporučit.

Působí Kairos Planet na principu pyramidové hry či Ponziho schématu?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

60 komentářů: “Kairos Planet: Průlomová novinka, nebo nové letadlo?”

 1. Tomas napsal:

  Už snad nikdo nepochybuje, že Kairos planet bylo letadlo. Ti, co ho tady v diskusi obhajovali a propagovali by si měli dát facku (ale spíš tu bude muset udělat někdo za ně).

  Tak jen pro rekapitulaci:

  – Od konce jara/začátku léta 2016 první náznaky potíží (odkládané verifikace uživatelů, bezdůvodné ukončování uživatelských účtů některým lidem v méně „výkonných“ větvích pyramidy, obstrukce s výplatami.

  – Červenec 2016 – Slovenská obchodní inspekce varuje před Kairosem

  – Červenec/srpen 2016 – ukončení spolupráce s (šedým) procesorem plateb ePayments, navázání spolupráce s litevskou Payserou

  – Srpen 2016 – Paysera omezuje spolupráci s Kairosem a rozesílá společníkům z Kairosu varovný mail (jako že jde o letadlo)

  – Září 2016 – přesměrování plateb na nefunkčního zpracovatele plateb AGC (Assets Global Consulting) – subjekt účelově založený a plně pod kontrolou lidí stojícími v pozadí Kairosu. Kairos přestal vyplácet většinu společníků, peníze posílané přes AGC se „záhadně“ ztrácejí.

  – Říjen – prosinec 2016 – LETADLO JDE K ZEMI.

  – Listopad 2016 – ČNB varuje před AGC (Assets Global Consulting), které nemá potřebnou bankovní licenci pro nabízení finančních služeb

  – Konec zimy/jaro 2017 – pokus o nalákání na dalšího podvodného zpracovatele plateb SchonPay (opět pod kontrolou lidí z Kairosu) moc nevyšel, i když se našlo pár blbců, co si předraženou a nepoužitelnou platební kartu od Schonpay pořídilo (některým ani nedošla)

  – Současně příliš nevyšel ani pokus nalákat uživatelskou základnu do dalších podvodů – investice do akcí nově založené Eagles Corporation, prodlužování platnosti „balíčků služeb“ přes podivné rakouské firmy…

  – Leden 2018 – lákání uživatelské základny do dalšího podvodu z rukou ukrajinského podvodníka Olega Kochereva: Planet mobile – jakási nepochopitelná nabídka mobilních SIM karet s přednastaveným mezinárodním roamingem + investice do ICO (Initial Coin Offering – neveřejná nabídka investice do nové kryptoměny z rukou podvodníků… no nekup to!)

  – Červenec 2018 – vypnutí webových stránek Kairos Planet a nabízených služeb, které si společníci „zadarmo“ dostávali k investičním balíčkům (mail, cloud, VPN…)

  – Srpen 2018 – schránková firma Kairos Planet v UK je podle výpisu z firemního rejstříku v likvidaci –
  viz beta.companieshouse.gov.uk/company/09152272/filing-history

  Dobrou noc… a poslední ať zhasne!

  • Anonym napsal:

   Nikdo z nás nomrláních nepochybuje, jen ti lákači budou furt tvrdit, že záměr byl ok, jen se to nepovedlo 😀

   • Karel napsal:

    Přesně, jestli to ještě nějakému idiotovi nedošlo, nemusí smutnit a může o peníze přicházet i nadále, třeba v Amway, Herbalife a podobných MLM špínách…

 2. Anna napsal:

  Ti z vas co dostali investici zpatky meli stesti to kairos jeste vyplacel a to mluvim o r 2016. Ja si udelala kairos v lete 2016 malou castku se mi take podarilo vybrat pak prestal vyplacet a ja prisla o 110 tisic.

  • Tomáš napsal:

   Anno, přišla jste o 110 000? To je smutné, ale z jakých peněz si myslíte, že byli vypláceni ti, co dostali svých 250% + bonusy? Správně, z vašich.
   Nevěděla jste to dopředu? Škoda, informací o skutečné podstatě letadla Kairos bylo v dobu vašeho vstupu víc než dost.

 3. Tomas napsal:

  S kartou Schonpay asi začnou potíže, když rakouský regulátor finančního trhu varuje před jejím zřizovatelem Trendtino:
  https://www.fma.gv.at/en/trendtino-ltd/

 4. Tomas napsal:

  Hlavně si už teď nepořizujte tu neskutečně předraženou platební kartu od Schonpay. Ta je sice reálná, ale Kairos vám na ni peníze tak jako tak nepřevede.

 5. Vladimír napsal:

  Podle nejnovějších info, má kairos finanční potíže a dochází letadlu kairosu palivo. Naletěl jsem jako všichni ostatní. Prachy nejdou vybrat atd………… Odstrante tu nesmyslnou apku a ušetřete aspon za energii a ani nevíte jaký sračky tam ukládaj – nebo to je jen dobře promyšlená apka než se pánové nažerou. Kdo by si ukládal důležitá data na neprověřený pc ? ….atd. S pozdravem.

  http://www.kairos-fakty.sk/jak-rozpoznat-podvody-typu-kairos/#vysetrovani

  https://www.y­outube.com/wat­ch?v=LDDpWHY7jzA

 6. Alladin napsal:

  Podle nejnovějších info, má kairos finanční potíže a dochází letadlu kairosu palivo. Naletěl jsem jako všichni ostatní. Prachy nejdou vybrat atd………… Odstrante tu nesmyslnou apku a ušetřete aspon za energii a ani nevíte jaký sračky tam ukládaj – nebo to je jen dobře promyšlená apka než se pánové nažerou. Kdo by si ukládal důležitá data na neprověřený pc ? ….atd. S pozdravem.

 7. blanka hauserová napsal:

  klasický podvod, přišli jsme celá rodina o vklady, které jsme dali „zástupci“ kairosu, ten si peníze nechal,neboť věděl, že kairos koncem roku zavře všechny přístupy a adresy. a jděte si stěžovat na nádraží

  • Gizmo napsal:

   A proto by člověk neměl investovat do ničeho čemu nerozumí. Když už tak s pomocí něko z důvěryhodný stabilní instituce. Bohužel ani to nemusí stačit. Před rokem se mě jistý Bc. Jakub Eg… z fincentra pokusil natáhnout do tohodle podvodu. Naštěstí já jsem programátor a znám velmi důkladně virtualizační služby, standardy a jejich ceny, tak jsem ho koplnul do … (pouze obrazně, tak je to jedno kam) a začal bojovat proti kairosu osvětou.

   Jednoduchá poučka je, že když zisk je přes 10 % tak to začíná smrdět. Kirosích 150 %? To uplně křičí, že je to podvod.

 8. Janicka napsal:

  Dobry den me by zajimalo jestli zde mate nekdo zkusenosti prosim s investicemi p2p?

  • Kamila napsal:

   Ahoj no pokud se zajimas o ty investice timto zpusobem tak nejlepsi to zatim asi maji ve ferratum projdi si kdyztak jejich stranky maji tam vsechno info uvedeny a vysvetleny

 9. samuel napsal:

  Mam zakupenu licenciu…a po pol roku prestali vyplacat…takze tu je skusenost

 10. Tomas napsal:

  Už tu máme i varování od ČNB před Assets Global Consulting (AGC):

  https://www.cnb­.cz/cs/spotre­bitel/ochrana_spo­trebitele/upo­zorneni/upozor­neni_asset_glo­bal_consultin­g.html

  Pro úplnost: AGC je firma, přes kterou Kairos přijímá a vyplácí (vlastně v poslední době spíš nevyplácí) peníze. Je to taková pračka peněz, co si hraje na zprostředkovatele plateb.

 11. Roland napsal:

  Nevim jak vy, ale jak mužete něčemu takovému věřit, kdo do toho absolutně nevidí, čerpá ze zdrojů , které nejsou oficiální a vše jsou pouze spekulace. Až budete mít přístup k interním informacím, tak poté pište takovéto články. Chápu že už branže v pojišťovnictví neni jako dříve a nechcete aby lidi z Vašich struktur odcházeli jinam za lepším. Mužu tady zaslat výpisy, pro ty kdo opravdu nevěří, aby pochopily, že peníze opravdu chodí!

  • Tomas napsal:

   Lorde Rolande, peníze chodí jen někomu (málokomu).

   Stačí se podívat na facebook Kairosu a je jasné, že tam Kairos mele jen samomluvu a samochválu (fotky z konferencí po různých zemích), ale členové se z těch konferencí neradují, naopak si stěžují na nedocházející nebo neodsouhlasené výplaty (masově od srpna) a nulovou komunikaci Kairosu o tomto problému.

   http://imgur.com/a/Ty­eOj
   http://imgur.com/a/yk­jCJ
   http://imgur.com/a/0mo7a
   http://imgur.com/a/AH5QH

   A proč sem dávám obrázky a ne přímo odkaz na FB Kairosu? Protože admini Kairosu nepohodlné příspěvky občas mažou. Tím přiznávají, že o špatné situaci s výplatami vědí, ale nechtějí, aby se to rozkřiklo. Jen občas vyplatí nějakého zasloužilého blba (Rolanda?), který pak po fórech vykřikuje, že výplaty chodí (ano, výplaty chodí… ale jen několika málo lidem a opožděně).

  • Josef napsal:

   Ahoj, naprosto souhlasím s Tebou! všichni tu jen kritizují, při tom to nezkusili. Jak dlouho máš Kairos?

   • Gizmo napsal:

    Triviální důkaz toho, že kairos je ponzi provedeme sporem. Tvrdí, že díky absenci datacenter ušetří a tak mužou část zisku dávat proajímatelům dis­ku.

    Otázkou zůstává (i kdyby kairos opravdu nějaký cluster měl), kdo to koupí.

    Lépe to vynikne na větších číslech – za rok za 1 TB paměti:

    Microsoft One Drive: 70 USD (včetně MS Office)
    Google drive: 120 USD
    Drop box: 120 USD
    Amazon S3 služby: 86 – 368 USD (včetně dalších služeb)
    Wedos disk: 156 USD

    Kairos: 127 658 USD

    Ne není to překlep, opravdu by byl kairos tisíckrát dražší.

 12. Tomas napsal:

  Slovenská obchodní inspekce (SOI) vydala varování před praktikami společnosti Kairos Technologies:

  http://www.so­i.sk/sk/Infor­macie-pre-verejnost/Upo­zornenie-pre-spotrebitelov-na-praktiky-spolocnosti-Kairos-Technologies-Ltd-.soi?ind=

 13. Payša napsal:

  Věřte si čemu chcete, ale hlupáci jste vy, chcete investovat? Investujte, všechno něco stojí a když máte strach investovat, protože to je podle recenzí (lidé co píšou negativní recenze, nevlastní ani jednu licenci Kairosu, což znamená, že recenze je jen pouhý názor a nic to nepotvrzuje) podvod, tak se investování vzdejte, protože nic není 100% a všude najdete někoho kdo do toho rýpe a vidí něco, co tam není.

  Drtivá většina investorů skončí po prvním zklamání a pak už jen plivou špínu, možná proto jste tací?

  Neříkám, že do prvního vybrání peněz z Kairosu, jsem nemlátila přítele po hlavě, že jedna výplata je fuč a možná se nevrátí, ale po tom, co přišli peníze na účet, tak jsem byla klidná a 14dní zpátky jsme už vybrali osm-násobek našeho vkladu.

  Ztrácíte čas, když čtete ničím nepodložené rozumy. A i kdyby se teď nedej bože, něco s Kairosem stalo, jak jsem psala vklad už jsme vybrali, takže o své peníze, už se bát nemusíme.

  Jinak jsou nejkrásnější kecy typu „hm, Kairos slibuje 250% výdělek, ALE má to háček, musíte vložit peníze“ :O lidi jsou to investice, to je normální, že vložíte peníze.

  Tak už konečně přestaňte psát o něčem, o čem nemáte absolutní páru a kupte si Kairos, za rok řekněte, že jste nespokojení.

  • Gizmo napsal:

   Ty blbko, nikdo tady neříká, že kairos nevyplácí, ale že vyplácí z peněz nově příchozích blbců. A když uvážíme konečnou velikost planety, tak časem prostě přestanou přicházet nový a tudíž co? Tudíž Kejdos přestane vyplácet. Jsi šťastná, že tvuj sterej „zhodnocuje“ peníze na úkor něčího neštěstí? Sama se probuď. Kairos nemá žádný zákazníky. Kairos nesdílí žádný data. Kde by asi tak pral peníze na vyplácení. „Služby,“ o kterejch tvrdí, že jsou bezpečný, jsou totálně nezabezpečený. Namátkou Kairos surf je PPTP VPNka s šifrování MPPE. Max 140 bitů a špatnej šifrovací algoritmus. Prolomitelný za pár vteřin na domácím počítači. Kairos mail? Obyčejnej mailserver, kterej navíc poslouchá nešifrovaně na portu 25 a umožnil mi poslat email mezi dvěma kairosákama aniž bych měl účet (bez hesla). Pořád nestačí jako důkaz? Už se objevujou lidi, kterejm přestali vyplácet. Z celého srdce Ti přeju, abyste ty prachy reinvestovali do kairosu a oni přestali vyplácet. Brý den.

  • HaHa... napsal:

   No jasné, „investícia“, a kec o tom, ako je investovanie do niečoho rovné rulete. Investícia je o riziku, ale ten je do istej miery ovplyvnení voľbami investora, no a nie garanciou zisku pred neviditeľnou rukou trhu, ktorú Kairos tak úsmevne predkladá potencionálnym obetiam. To je ponziho schéma ako vyšitá, v dobe kedy sa najlepšie úroky pohybujú v hodnote do 10 %, sa objaví mýtický tvor Kairos a ponúka zhodnotenie nie 10, ani 20 ale až 250%. Nehovoriac o vtipe zvanom, nadnárodné spoločnosti ukladajúc v cloude svoje firemné tajomstvá naprieč svetom len tak…

 14. Tomas napsal:

  Zdá se, že na Slovensku letadlo začíná padat.
  viz diskuse http://www.pra­canadoma-skusenosti.eu/new­s/kairos-technologies-ma-zmysel-tento-projekt/

  • příspěvky Ingrid, Miloš, Igor, Kairos…

 15. s.rumlova napsal:

  Vážený pane Zámečníku,znáte někoho osobně,kdo sdílí tuto společnost a je spokojen? Jedná se mně o skutečnost,ni­koliv virtuální. Je velmi jednoduché kritizovat,ale nutnost je se přesvědčit sám. Děkuji Vám mnohokráte za informaci. Simona

  • Tomas napsal:

   s.rumlova:

   on tady někdo sdílí nějakou společnost? :-D

   Pokud jste se ale ptala na to, zda jsou spokojení lidé, co vstoupili do Kairosu… na to je jednoduchá odpověď. Dokud letadlo vyplácí (jako že dobře připravená a nastartovaná letadla nějakou dobu vyplácejí bez problémů), tak jsou všichni happy. Až se to posere a vyplácet přestane (jako že se to vždycky posere), tak nejméně polovina lidí spláče nad ztracenou investicí.

   V případě Kairosu to budou nejméně tři čtvrtiny, co o peníze přijdou.

   A bráno z širšího pohledu – účastníci podobných „projektů“ utrpí VŽDY KOLEKTIVNÍ ZTRÁTU.

   Kairos donedávna spolehlivě vyplácel, teď už se objevují první příznaky pádu.

 16. Ivko napsal:

  Tu su nove fakty a dokazy: http://www.kairos-fakty.sk/

 17. Fella napsal:

  Dobry den, chci se zeptat co se muze stat kdyz do letadla nastoupim, vrati se mi investice a po pul roce jdu uz jen do plusu a spadne to. Budu mit nejake potize. Pokud se nebudu ucastnit pyramidy a nebudu verbovat dalsi uzivatele ze kterych bych mel mit provize. Dekuji za odpoved.

  • Tomas napsal:

   Potíže byste měl mít především se svým svědomím. Vědět, že podnik je letadlo a přesto do něj nastoupit… to není ve slušné společnosti normální. Protože společnost v těchhle hrách jako celek nebohatne, ale chudne (ve prospěch několika trubců).

   Vzhledem k tomu, že o podvodné podstatě podniku víte, můžete být při následném vyšetřování tohoto podvodu považován za zúčastněného organizátora (a to bez ohledu na to, jestli jste do podniku někoho dalšího tahal nebo ne – prostě jste věděl, že vaše možné výplaty jdou z kapes jiných, kteří nutně musí skončit jako poškození). Dokonce je pravděpodobnější, že v policejní síti skončí malí hráči (možná bych měl spíš napsat: malí sráči), než samotní hlavní strůjci podvodu.

   A i když třeba vyšetřování uniknete, utrpí tím vaše pověst.

   Každý svého štěstí a reputace strůjce.

  • Gizmo napsal:

   Ano budeš.

   1. Viz Tomáš.
   2. Tvoje osobní údaje se zpeněží na černém trhu
   3. V počítači máš trojana
   4. „Za půl roku“ už by taky nemuselo nastat.

 18. Verinika napsal:

  Jak je mozne, kdyz jsem ,,naletela, vrak vydelavam diky kairosu uz 200.000,– za rok? Mate jen nazory, nebo negativni zkusenost? Ma to i vice mych znaych dele nez rok a maji mesivcne lasivni prijem…jako ze uz to vybali a neco za ro koupili, ne ze to je vitrualne manji na ucte.

  • Gizmo napsal:

   Go home, you’re drunk.

  • Richard napsal:

   Prosim vas.Mam na vas jednu otazocku ohladne vasho 200 tis zarobku.

   Aj tie peniaze zdanujete ? Ci ich tiez mate umiestnene na Seychellloch ci v inom danovom raji ako ich ma aj Kairos ?

 19. Rabbit napsal:

  https://kairos­planet.com/co­operation-agreement

  ASSET GLOBAL CONSULTING s.r.o

  Jakou roli hraje tato „česká“ firma?

 20. cRazy napsal:

  http://www.no­vinky.cz/finan­ce/396789-seberou-jmeno-zfalsuji-podpis-a-udelaji-z-lidi-dluzniky.html

  Lide zapojeni v Kairos odevzdavaji dobrovolne v tiskovem rozliseni 300dpi.

  Verifikace dokumentu u Kairos
  http://kairos­planet.sk/vide­a/

 21. teletubies napsal:

  http://www.pra­canadoma-skusenosti.eu/new­s/kairos-technologies-ma-zmysel-tento-projekt/

  Hlavně doporučuji pročíst si diskusi. Z toho je cítit opravdu velký průser.

 22. bad news napsal:

  Vy co v tom letíte, nebo zatím jen uvažujete, co říkáte na tyto zprávy?

  Rušení?!? (verification reset) účtů za neplnění podmínek.
  https://kairos­planet.com/ve­rification-reset-march-2016

  Asset global consulting s.r.o. z paneláku v Praze Letňanech navázal kooperaci s Kairos, čímpak se bude zbývat?
  https://kairos­planet.com/co­operation-agreement

  Můžete nám neznalým podat odborné vysvětlení, aby jsme se správně rozhodli?

 23. Selsky rozum napsal:

  Samozrejme ze je to podvod. “ Kairos Technologies je jednou z nejmohutnějších investičních společností v zemích Společenství Nezávislých Států.„Zadna firma nebude vyuzivat nespolehlive uzivatele, aby si od nich pronajimala misto na disku a jeste za nehorazne prachy. Nejblize jsou cloudove sluzby a ty stoji procento toho co tu prezentuji. To si zase nejaka parta rekla, co ted frci, hm IT, tomu lidi nebudou rozumet…a koleso vstupnich poplatku se roztaci. Myslim ze ten vtip je i v nazvu – Kairos je recky termin pro vnimani casu, „spravneho momentu“ no ten urcite chvilku bude, blbcu je vzdycky dost. Z pohledu cloveka co rozumi IT bezpecnosti je tenhle projekt naprosta fantasmagorie, resp. POHÁDKA. A tem ráda veri velka spousta lidi.

 24. Laďa napsal:

  Vážený pane Zámečníku.
  Než příště budete psát o nějaké firmě, ověřte si prosím všechny náležitosti. Pokud by se zisk za pronájem vyplácel z vkladů, tak by to Vaše letadlo jak uvádíte dávno havarovalo. I dítě ze základní školy, by dokázalo spočítat, že by takto systém vydržel fungovat max 2 měsíce.
  Je smutné, že finanční poradce nedokáže takto jednoduchou matematickou analýzu.

  • Omyl napsal:

   To se dost pletete. Typický Ponzi podvod středního rozsahu vydrží tak 2–3 roky (bohužel). Madoffův investiční podvod byl v podezření od roku 1999, padl v roce 2008, takže ho provozoval více než 10 let. Něco si o tom zjistěte, než zase napíšete takový nesmysl.

 25. stas napsal:

  Až v první řadě jde o prachy těch druhých! :-) nehledě na to, kolik se platí za GB, tak si to samé , ale v Kč pořídím také, a jednorázově :-D

 26. Tony napsal:

  Myslete si co chcete, ale já investici dostal zpátky už 3× :) Tím bych to ukončil, papa :)

  • PT napsal:

   Madoff taky vyplácel výnosy po několik let a klienti byli spokojení. Jde spíš o to, jestli jste v pohodě s tím, že pravděpodobně ty výnosy,které máte již zpátky jsou financovány ze vstupních poplatků nově příchozích. Já bych s tím v pohodě nebyl a moc klidně bych nespal, ale to je každého věc že?

 27. Gauner napsal:

  Samozřejmě, že je to podvod. Kdo by do toho jako idiot šel a zaplatil předem 15 tisíc a čekal dalšího idiota co má navíc na rozdávání? Realita je, že se vezeme v politickém letadle zvaném daně, půjčky, úvěry, levná pracovní síla atd. které každého okrade podle jejich zákona.Ale to není vše.Tím, že poskytujeme podle politického zákona mzdu těmto zlodějům, stáváme se jak spolu-zloději sebe, tak pokusnými králíky v zemědělském, potravinovém, farmaceutickém a dalším průmyslu. Tak platíme mnohokráte, a co víc, svým zdravým jak tělesným a psychickým, tak i životy, za kterými neštěkne žádný pes. Co uděláte, když již zákonem nechráněné zvíře které máte denně na talíři žerou nechránění lidé, a zákonem chráněnou rostlinu, změnili na genetickou odrůdu? Zase mě po správném kódu mažou příspěvek.

 28. Honza napsal:

  Normální člověk by se měl pozastavit mj. už na tom, že je blbost, aby poskytl něco k pronájmu a platil za to, že to může pronajmout. To je samo o sobě kravina. Natož vše ostatní.

  • Karel napsal:

   Jde o garančního jistinu, kterou dostane každý člověk zpátky za 5 měsíců. :) Pokud by to bylo zdarma, tak lidi nebudou pouštět počítač pravidelně kvůli datům. Když si za to zaplatiti, tak pustí počítač každý den, aby data byly k dispozici a oni za to dostali zaplaceno. 😛

   • stas napsal:

    zanech marketingu, je to sfiňa !!:-D

   • karol napsal:

    takze po 5 mesiacoch sa dostavate do pozicie cloveka ktory nic neinvestoval.teraz uz nebudete mat zapaty pc ked Vam nehrozi strata ?
    to je pekne trapny argument. ze garancna istina.

 29. Karel napsal:

  Co zkusit takové malé vydíráníčko. Kolik by dal, když ho neprásknete?

  • Gizmo napsal:

   To už by bylo neetické. Já teď spíš řeším otázku typu: „Co uděláš, když zákonem chráněné zvíře, žere zákonem chráněnou rostlinu?“ Přeci jenom ani udávání není etické, ale zase by to pomohlo pár hlupákům co by mu na to skočili.

   • Karel napsal:

    Takže „On do vás kamenem a vy do něho chlebem?“

    Když se někdo chová jako podvodník, musí jít etika stranou. Přinejmenším bych s ním ukončil všechny vztahy.

    • Gizmo napsal:

     Tak do pozadí jsem ho kopnul okamžitě. Teď je otázka jestli ho jít proaktivně udat. Už jsem ztratil dost času, že jsem se nechal oblbovat. Asi počkám až si nabije hubu sám, bude to větší rána. A když se ke mě něco donese, tak i sranda. On tomu totiž nábožensky věří. Já mu to i vysvětloval, ale on to vehementně obhajoval. Kyždý svého štěstí strůjce.

     • Karel napsal:

      Teď mě napadlo, že by bylo dobré, kdyby existoval web „Hodnocení finančních poradců“. Něco na způsob „Potraviny na pranýři“ nebo „Hodnocení lékařů“.

      Teď si hodně lidí myslí, že jsou všichni finanční poradci šmejdi. Třeba by se ukázalo, že to není pravda a reputace poradců by se zlepšila.

 30. Gizmo napsal:

  Jsem zmaten. Před týdnem mě jeden z poradců fincentra lákal do letadla (čti Kairos planet). A teď tady na webu vedeným fincentrem čtu tenhle článek. Chyba bude asi v mozku toho jedince ne ve fincentru. Protože fincentrum evidentně dokázalo rozpoznat podvod, narozdíl od něj. Nevím jestli ho prásknout, protože to mu prokážu službu, neb si nabije hubu včas. Když ho nehcám, tak si nabije hubu až to bude pořádně bolet a MOŽNÁ se poučí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.