Čtvrtek 23. září. Svátek má Berta.

Fincentrum i Partners míří do realit

Poradenské společnosti hledají díru na trhu a způsob, jak se stát jedničkou. Zdá se, že v hledáčku je momentálně realitní trh. Společnost Fincentrum buduje vlastní realitní kancelář a Partners jednu kupují. Portfolio finančních produktů plynoucích z klientely realitek rozhodně není malé.

Když si klient kupuje nemovitost, většinou potřebuje minimálně hypoteční úvěr. Hypotékou to ale nekončí, dalším možným financováním je úvěr ze stavebního spoření, nebo kombinace obou úvěrů. K hypotéce je také často potřeba sjednat životní pojištění. A co penzijní připojištění nebo II. pilíř důchodové reformy? Klienti realitních kanceláří jsou pro poradenské společnosti zlatým dolem a ne zrovna probádaným. To se ale brzy změní.

Co konkrétně chystají společnosti Fincentrum a Partners se dočtete na Hypoindex.cz.

15 komentářů: “Fincentrum i Partners míří do realit”

 1. FRANKLIN SCOTT napsal:

  Dobrý den, přátelé!!! Mé jméno je Mercy Chandler. chci svědčit o dobré úvěru Věřitele který ukázal světlo, aby mi po scammed o 3 různých internetových mezinárodní věřitele, všichni slibují, aby mi půjčku po provedení mně zaplatit spoustu poplatků, které přinášejí nic a činily k žádnému pozitivnímu výsledku. Ztratil jsem mého pevného vydělávat peníze, a to bylo celkem 4,000USD. Jednoho dne, když jsem byl procházení internetu, hledá frustrovaný, když jsem narazil na svědectví muže, který byl také scammed a nakonec dostal spojené s legit úvěr společnost s názvem Scott Franklin úvěr společnosti a e-mail (franklinosay­andescott@gma­il.com), kde se konečně dostal svůj úvěr, takže jsem se rozhodl obrátit stejný úvěr společnosti, a pak jim vyprávěl svůj příběh o tom, jak jsem byl scammed 3 různých poskytovatelů úvěrů, kteří si nic jiného, ​​než na kurzu mi víc bolesti. Vysvětluji společnosti poštou, a vše, co mi řekl, že to k pláči nic víc, protože jsem se dostat můj úvěr v jejich společnosti, a také jsem udělal správný výběr kontaktování. i vyplnil formulář žádosti o úvěr a pokračoval se vším, co bylo požadováno na mně a mému šoku jsem dostal výše úvěru ve výši $ 600,000.00 dolarů tímto velkým společnosti (Franklin Scott úvěr společnosti} spravuje pan Franklin Scott Boha, se bát ženu a tady jsem dnes šťastná, protože tato společnost mi dal půjčku, tak jsem dal slib mé vlastní, že budu i nadále svědčit na internetu o tom, jak jsem dostal můj úvěr. Potřebujete půjčku naléhavě? laskavě a rychle Zkontaktovat tuto velkou firmu nyní za Váš úvěr prostřednictvím e-mailu: franklinosayan­descott@gmail­.com on je laskavý povzbudit.

 2. jendaaa napsal:

  Na koupi domu nebo bytu doporučuji služby http://www.re­alitnirevoluce­.cz/. ušetříte za provizi realitkám. Možná existují i jiné firmy, já mám zkušenosti s touto, ale realitku už nikdy

 3. diamon stone napsal:

  Dobrý den,

  To je DIAMON finančník HOME jsme registrovaná a legitimní
  zaručeného úvěru společnosti, a poskytování úvěrů pro jednotlivce,
  Společnosti, vládní agentury, kostely a podniky
  Organizace a jednotlivci všeho druhu. Jste v nouzi
  Úvěr k jinému účelu? Jste problému
  Finanční? Potřebujete finanční řešení? Půjčky svobody je
  řešení pro všechny vaše finance
  Problémy jsou snadné půjčky, levné a rychlé. kontakt
  My dnes úvěru, který chcete, můžeme
  získat úvěr na své
  Rozpočet na pouhá 3% úrok. Máte-li zájem, prosím,
  napište nám
  okamžitě, náš e-mail: diamonfinanci­erhome@gmail.com

  Jméno a Příjmení: _________
  Země: _________
  Stát / Provincie: _________
  Telefonní čísla: _________
  Množství Požadováno: _________
  Délka: _________
  Měsíční příjem: _________
  Rodinný stav: _________
  Pohlaví: _________
  Účel úvěru: _________
  Jste si již jednou: _________
  Pokud je to nutné :: _________

  Děkujeme, že jste se rozhodli, že vás.
  S pozdravem,
  Mr.DIAMON

 4. Michal napsal:

  Určitě to na sebe vše logicky navazuje. Ve velkém měřítku toto dělá např. M&M Reality Holding, kde v M&M Reality klienti dostanou služby v oblasti nemovitostí, v M&M Hypoteční co se týká hypotéky a v M&M Pojišťovací vše ohledně finančních produktů. Funguje to co já vím perfektně a klient má vše pod hlavičkou jedné značky.

 5. Г-н Джеймс luios napsal:

  Здравствуй,

  Вы в любой финансовые трудности? Вам нужен кредит, чтобы очистить ваши долги? Вы деловой человек или женщина, которая хочет расширить свой ​​бизнес? Мы предлагаем все виды кредитов свяжитесь с нами сегодня для реальный кредит по электронной почте: jamesluiosloan­s@yahoo.com
  Форма заявки на кредит
  Имя заявителя:
  страны:
  Род занятий:
  Пол:
  Цель получения:
  возраст:
  Номер телефона:
  Необходимое количество:
  Срок кредита:
  Ежемесячный доход:

  Г-н Джеймс luios

 6. prťka napsal:

  …ale jsou mimo realitu…

 7. Jirka napsal:

  Docela chápu tento krok, je to byznys, ale nemám rád řeči o tom, že najdou levnější hypotéku a ten kdo to tvrdí tak lže, protože pravda je jiná. Když klient přijde do banky z konkurenční nabídkou, vyjedná si daleko lepší sazby než zprostředkovatel. Proto jsem už tenhle byznys ponechal konkurenci, nemám na to žaludek. Tvrdit klientům že jsme tady od toho, abychom našli nejlevnější hypotéku, je prostě nesmysl. Pokud to banky nezmění a nebudou stejné podmínky na obou stranách, ať si hypotéku prodávají v MLM když na to mají žaludek, já od toho dávám ruce pryč.

  • praxe napsal:

   No nevím, jak jste to měl vy, ale zprostředkovatel taky může pracovat s konkurenčníma nabídkama a když nosí do banky dost úvěrů, dávají mu hypoteční speialisti slevy automaticky.. záleží na vazbách. Kdo udělá např. dvě hypo za kvartál, nemůže moc čekat.

   • Jirka napsal:

    Ale ano, dostanete slevu, ale pobočka dá ještě zajímavější nabídku. Dostal jsem se u klienta na 2,75% stejná banka dala 2,65%. Navíc aby jste dostal výhodnější sazbu pro klienta, tak musíte udělat drahé hypotéky, teprve pak dostanete lepší sazby, tak to je opravdu paráda.

 8. Ona napsal:

  Už jen sex a další zneužívání a okrádání lidi, jde to k denně zveřejňovaným „šmejdům“a tím ke konci MLM ve finančním poradenství. Sami se nevědomostí a nenažraností ničí, a to je dobře. Všichni to vidí.
  Žádný finanční poradce, natož špičkový, není v MLM, nechce být blbcem, podvodníkem a volem.

 9. On napsal:

  No a co má bejt?

  Víš třeba o tom, že základem celého toho rádoby finančního plánu jsou úspory, nikoli imaginární zhodnocení v podílových fondech?

  Takže očekávám, že Partners a spol. uvedou i levný energie, telefonování apod. Zatím jim to přijde hloupé. A taky je většina lidí lenivá se učit něco novýho.

  Realitní služby budou mít určitě samostatnou divizi, ti tzv. finanční poradci (jak sami sebe děsně hrdě označují) budou spolupracovat jen jako tipaři.

 10. Dlouhodobý poradce napsal:

  Mně to přijde takové legrační. Chápu, že tyto společnosti chtějí maximálně využít potenciál trhu. V praxi ale tak polovina lidí ve Fincentru i Partners hypotéky vůbec nedělá a nerozumí jim (investičko je přece jednodušší a člověk u toho nemusí přemýšlet..) ostatní věci umí tak okrajově a nyní ještě budou dělat i reality…Samoz­řejmě jsou tam i špičkoví poradci a těm se tímto omlouvám…
  Nicméně to bude opravdu zajímavé. Už jen čekám na prodej zvýhodněných hrnců, kosmetiky apod…kdoví, třeba s tím zítra začnou…

  • On napsal:

   No a co má bejt?

   Víš třeba o tom, že základem celého toho rádoby finančního plánu jsou úspory, nikoli imaginární zhodnocení v podílových fondech?

   Takže očekávám, že Partners a spol. uvedou i levný energie, telefonování apod. Zatím jim to přijde hloupé. A taky je většina lidí lenivá se učit něco novýho.

   Realitní služby budou mít určitě samostatnou divizi, ti tzv. finanční poradci (jak sami sebe děsně hrdě označují) budou spolupracovat jen jako tipaři.

  • Yersinia Pestis napsal:

   Omlouvat se nemusíte. Dobrých poradců v MLM zbývá už velmi málo a nejme daleko od doby, kdy tam nebude téměř ani noha.
   Ale chápu je. Je to pro ně jediná cesta jak dál pokračovat. „Poradenství“ za chvíli dělat nebudou moci, ať už díky nějaké regulaci, nebo přirozeným vývojem trhu a klientů, kdy ti solidní poradci snadno budou přebírat nešťastníky upsané na investička atd.

   Je to jako na poště. Tam taky jdete poslat dopis a v mezidobí odmítnete super životko, kontokorent, zlevněnou sadu výherních losů a luxusní sadu ložního prádla :-)
   Přesně jak tu někdo píše, za chvíli začnou tipovat plyn a elektřinu. Broker Consulting už například nabízí lepší tarify na volání atd.

  • hugo z hor napsal:

   jo jo, třeba se bude líp než II. pilíř bouchat: Kohoutova mast, na lysinu past…“ (Cimrmane, sorry)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.