CZK/€ 23.665 +0,17%

CZK/$ 21.955 -0,23%

CZK/£ 27.592 +0,55%

CZK/CHF 24.356 +0,50%

Text: Marta Gellová

08. 09. 2006

3 komentáře

Editorial ze dne 6.9.2006

 


 

Společně s několika členy AFIZ a zástupcem Ministerstva financí ČR se koncem září zúčastníme business fóra nazvaného „PIMS International 2006“. Toto mezinárodní finanční fórum je velmi ceněno zejména pro svoji vysokou efektivitu obchodních jednání.
Čekají nás zajímavé semináře a workshopy na témata např. „Co by měl poradce vědět o MiFID“, „Internet – přítel nebo nepřítel globálního finančního plánování“, „Měnící se povaha distribuce fondů v Evropě“, „Dokáže malý distributor obstát v konkurenci“ a spoustu dalších.
Jsem ráda, že na této mezinárodní úrovni můžeme aktivně přispět i my a reprezentovat tak náš finanční trh i Českou republiku. AFIZ společně s MF připravila prezentaci o vývoji finančního trhu v některých nových členských zemích EU s uvedením příkladu České republiky.

Neméně zajímavé jsou i předem naplánované „1 to 1 meetings“ nebo „networking“, během kterých se setkávají různí poskytovatelé finančních produktů se zástupci distribučních kanálů.

Je to šance, jak během dvou dnů využít tolik příležitostí pro osobní obchodní schůzky, kterých byste za normálních okolností nedosáhli během několika let.

Loading

Vstoupit do diskuze 3 komentáře

Zdroj a více informací: CII750.czDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 

 
 • Jan Majer

  6 září, 2006

  Paní Gellová, kde to bude? Mohl by někdo z českých účastníků připravit pro investujeme.cz článek na některé z uvedených témat? Obzvlášť mě zajímá „Internet ? přítel nebo nepřítel globálního finančního plánování“.

  Odpovědět

 • Marta Gellová

  6 září, 2006

  Díky za dotaz. Setkání se bude konat na lodi, která vyplouvá ze Southamptonu, UK a tam se také vrací. Organizátor se chtěl pojistit, aby nikdo z účastníků neměl šanci utéci :-). Co se týká článků, určitě po návratu zpracujeme dostupná témata a podělíme se o zkušenosti s ostatními zájemci.

  Odpovědět

 • Jan Majer

  6 září, 2006

  Takže mě s sebou nevezmete:-(

  Odpovědět