Sobota 16. ledna. Svátek má Ctirad.

Editorial ze dne 29.1.2007

Jan Majer v posledním editorialu ohlásil nového správce a šéfredaktora, tak je dnes na mně, abych se vám představil. Ačkoliv pravda je taková, že není právě cílem editorialu, aby se v ní představovaly osobnosti. Takže o Martinovi Boučkovi pouze jedno souvětí, zbytek pak už o serveru.

Tedy: Je mi 33 let, býval jsem řadový poradce OVB, od roku 2004 potom řadový poradce Fincentra a pak od podzimu 2006 až doposud poradce s volnou spoluprací s Fincentrem.

Pravda je, že mi v prosinci zavolal Martin Nejedlý, jestli bych měl zájem o práci na internetu, a po setkání spolu s Petrem Stuchlíkem, jsme se dohodli, že od února 2007 bych měl převzít za provoz stránky investujeme.cz odpovědnost.

V těchto dvou měsících jsem se snažil a snažím spolupracovat s Honzou Majerem, coby stávajícím šéfredaktorem (díky Honzo za trpělivost) a učím se pilně zákulisí webu. Všem příznivcům chci oznámit, že hodlám pokračovat v Honzově práci tak, aby jedinečnost a kvalita těchto stránek rostla.

Nevím, zda se mi podaří udržet i podobný styl současného šéfredaktora, nicméně většina jeho názorů se mi líbí (nebo přesněji, těžko bych hledal nějaký Honzův názor v příkrém rozporu s mým), takže ho měnit nechci.

Doufám, že stávající „redakční tým“ mne jako budoucího šéfredaktora neopustí, jako mi slíbil, že mě neopustí Honza Majer. Myslím si, že udržení stávající spolupráce s přispěvateli zajistí pokračování projektu v téměř nezměněné podobě.

Jedním z efektů mého nástupu do funkce je, že současné duši stránek se uvolňují ruce od řady rutinních prací. Může se tak věnovat spíš než produkční činnosti té novinářské, která – jak jste jistě všichni poznali – mu dělá radost a baví ho.

Takže shrnutí. Nově starost o investujeme.cz přebírám já (Honza Majer mi přece předal ty „klíčky“). Prvním cílem je pokračování projektu tak, jak je. Dalším cílem je další zkvalitnění. Některé ideje a nápady totiž zatím čekají na realizaci.

7 komentářů: “Editorial ze dne 29.1.2007”

 1. Martin Bouček napsal:

  Děkuji tímto pánům Zachrdlovi a Kožúškovi za přivítání a přání. Opravdu se na spolupráci těším! 🙂

 2. Jan Valachovič napsal:

  Tak kolego dotaz mám a je tak trochu eR :-). To mi v editorialu drobet chybí…….

 3. Slavomír Kožúšek napsal:

  Dobrý den, vítejte mezi námi a přeji hodně zdaru a dobrých nápadů 🙂 Sláva Kožúšek

 4. Pavel Zachrdla napsal:

  Vítejte a přeji hodně úspěchů.

 5. Martin Bouček napsal:

  Na případné dotazy rád odpovím, kdyby se editorial zdál moc stručný 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.