Čtvrtek 21. ledna. Svátek má Běla.

Editorial ze dne 25.8.2006

Editorial Jan Majer 29.08.2006 | 10:26 0 Komentářů

Pojďme pojmout editorial tak, jak byl od počátku myšlen: Podívejme se, co týden na webu přinesl. Kromě už poněkud vyčpělých diskusí o OVB proběhla velmi svěží soutěž Miss finanční poradkyně…

Nápad uspořádat soutěž královny krásy se zrodil v hlavách několika pánů diskutujících pozdě večer na našem webu. Jejich myšlenkovými pochody se můžete pokochat zde.

Redakce, zastoupená v danou chvíli pouze mnou, vyhodnotila nápad jako výtečný. Můj úsudek se potvrdil, pokud se podíváme na statistiku návštěvnosti. Také některé kolegyně vzaly vystavení svých fotografií jako dobrou recesi. Mailem přicházely další fotky s vtipnými komentáři.

Do té rozjuchané atmosféry se ale po pár dnech ozval jediný, zato zásadní protest. I když jsme umístění hezkých fotek mysleli jako poctu krásným kolegyním, musím uznat, že to celé nejspíš bylo poněkud přes čáru.

Místo plánovaného slavnostního vystavení další várky fotografií proto akci Miss FP tímto neslavně ukončuji. Za což se omlouvám především dívce číslo 14, tedy regionální ředitelce Fincentra Zdence Majerové, která se tak těšila a dělala si zálusk na korunku v kategorii seniorek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.