Čtvrtek 21. ledna. Svátek má Běla.

Editorial ze dne 24.1.2007

Editorial Jan Majer 24.01.2007 | 09:04 15 Komentářů

Milé kolegyně, vážení kolegové, je to asi rok, co jsme spolu s majiteli Fincentra začali uvažovat o podobě nového finančního serveru. O půl roku později jsme web spustili a s radostí sledovali, že vás zaujal. Teď přišel čas předat „klíčky“ od investujeme.cz novému správci a šéfredaktorovi v jedné osobě…

Většina z nás se živí finančním poradenstvím, takže asi nemusím dlouze vysvětlovat, že každodenní správa webu (+ běhání po tiskovkách, psaní článků a rozhovorů, moderování diskusí, vysedávání s programátory, jednání s inzerenty) a seriózní finanční poradenství nejdou dlouhodobě dohromady.

Toho jsem si byl vědom už před spuštěním webu, proto jsme od začátku s majiteli plánovali, že po půlročním rozjezdu web předám profesionální redakci. Novým šéfredaktorem bude od 1. února Martin Bouček, který se vám představí v následujícím editorialu.

Těším se, že se budeme na investujeme.cz dál setkávat v diskusích a že se na web konečně podívám očima běžného čtenáře. Práce na webu byla pro mě díky vám radostná a zábavná. Díky:-)

15 komentářů: “Editorial ze dne 24.1.2007”

 1. Jan Majer napsal:

  Prosím Martina Boučka, aby sem už dal svůj editorial, ať se tenhle můj pomníček posune někam do historie. Ještě jednou díky všem. Special thanks, i když jsem se tomu chtěl vyhnout, patří oporám „redakčního týmu“ panu Šafránkovi, Honzovi Lenerovi a panu Zachrdlovi.

  • Jozef Šulík napsal:

   Nastavil jste laťku hodně vysoko tak se nedivte, že se Vašemu nástupci do toho nějak nechce.

   • Martin Bouček napsal:

    I ne, chce se mi do toho, ale musí se to také technicky připravit 🙂 To není nějaký typ výmluvy, je to prostě tak…
    Jinak se rozhodně připojuji ke vší chvále! Mně se tenhle web líbí čím dál tím víc, Honza Majer má můj čím dál větší obdiv, kolik práce tady udělal a dělá. Věru, laťka je vysoko, ale na práci se těším, a na spolupráci! Vždyť jedině díky živým diskutérům, jejich kulturnosti, odbornosti, vtipu a ochotě se podělit veřejně o své názory vypadá investujeme.cz tak, jak vypadá.
    Honza Majer dosud zajišťoval provoz i obsah webu, já jsem tu, abych ten provoz a odpovědnost za něj převzal… ale rozepíšu se o sobě a budoucnu v pondělním editorialu, tedy zatím dobrou noc a hezký víkend 😉

 2. Ches napsal:

  Velmi dobry web… zasluzite si pochvalu!! Hodne zdaru v buducnosti!

 3. Jana Fialová napsal:

  Honzo, tak aspoň jeden hlásek za tu druhou stranu (tedy klienty) – díky za tenhle opravdu přínosný web (o ostatní superlativa se postarali Vaši kolegové níž). Ať se Vám daří ve všech Vašich dalších aktivitách tak jako s tímhle webem. O čemž nepochybuji. 🙂 JF

 4. Tomáš Prouza napsal:

  Milý Honzo, myslím, že se Vám povedlo mnohem více, než všichni čekali. Připravit a provozovat inteligentní web, na který mají lidé důvod chodit, je těžké. Přicházet s citlivými tématy – a umět je dobře zpracovat – je těžší. A ještě mnohem těžší je získat si u svých návštěvníků respekt. Vám se to povedlo. Gratuluji – a přeji hodně štěstí do budoucna!

 5. Pavel Hanzl napsal:

  Děkuji za Vaši práci, pane Majere. Zamáčknu slzy a půjdu zítra za klienty s vědomím, že je nás o jednoho více. Jste dobrý poradce a přeji Vám mnoho úspěchů!

 6. Petr Borkovec napsal:

  souhlasím. skvělá práce a jsem zvědav na další vývoj.

 7. Jan Lener napsal:

  Búúú škyt búúú škyt! Néééééééé. Vraťte se.

  • Jan Majer napsal:

   Že bych ještě naposledy využil toho tlačítka na mazání nevhodných komentářů, Honzo? 🙂 Díky všem, teď pojďme pomoci mému nástupci Martinovi Boučkovi, aby nám to tady dál šlapalo.

 8. Slavomír Kožúšek napsal:

  Děkuji za spolupráci, profesionální přístup a kvalitní články. Přeji mnoho úspěchů v seriozním finančním poradenství a doufám, že se s vámi setkám u nějakého nového projektu 🙂

  Sláva Kožúšek SKFIN

 9. Jozef Šulík napsal:

  Já Vám taky děkují, pane Majere, za kvalitní práci na tomto webu, za profesionální přístup ke všem, za Váše názory a za vše ostatní. Díky.

 10. Jan Traxler napsal:

  Přidávám se a děkuji Vám, Honzo, za realizaci skvělého nápadu. Odvedl jste výbornou práci. Tleskám Vám…

 11. Dušan Šídlo napsal:

  Honzo, výborná práce a díky za spolupráci.

 12. Pavel Zachrdla napsal:

  Díky za odvedenou práci ve prospěch dobré věci a hodně úspěchů do budoucna 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.