CZK/€ 24.660 -0,14%

CZK/$ 23.320 -0,63%

CZK/£ 29.075 -0,24%

CZK/CHF 23.987 -0,30%

Text: Jan Majer

24. 01. 2007

15 komentářů

Editorial ze dne 24.1.2007

 


 

Většina z nás se živí finančním poradenstvím, takže asi nemusím dlouze vysvětlovat, že každodenní správa webu (+ běhání po tiskovkách, psaní článků a rozhovorů, moderování diskusí, vysedávání s programátory, jednání s inzerenty) a seriózní finanční poradenství nejdou dlouhodobě dohromady.

Toho jsem si byl vědom už před spuštěním webu, proto jsme od začátku s majiteli plánovali, že po půlročním rozjezdu web předám profesionální redakci. Novým šéfredaktorem bude od 1. února Martin Bouček, který se vám představí v následujícím editorialu.

Těším se, že se budeme na investujeme.cz dál setkávat v diskusích a že se na web konečně podívám očima běžného čtenáře. Práce na webu byla pro mě díky vám radostná a zábavná. Díky:-)

Vstoupit do diskuze 15 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz



Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 
 
 

 
 • Pavel Zachrdla

  24 ledna, 2007

  Díky za odvedenou práci ve prospěch dobré věci a hodně úspěchů do budoucna 🙂

  Odpovědět

 • Dušan Šídlo

  24 ledna, 2007

  Honzo, výborná práce a díky za spolupráci.

  Odpovědět

 • Jan Traxler

  24 ledna, 2007

  Přidávám se a děkuji Vám, Honzo, za realizaci skvělého nápadu. Odvedl jste výbornou práci. Tleskám Vám…

  Odpovědět

 • Jozef Šulík

  24 ledna, 2007

  Já Vám taky děkují, pane Majere, za kvalitní práci na tomto webu, za profesionální přístup ke všem, za Váše názory a za vše ostatní. Díky.

  Odpovědět

 • Slavomír Kožúšek

  24 ledna, 2007

  Děkuji za spolupráci, profesionální přístup a kvalitní články. Přeji mnoho úspěchů v seriozním finančním poradenství a doufám, že se s vámi setkám u nějakého nového projektu 🙂

  Sláva Kožúšek SKFIN

  Odpovědět

 • Jan Lener

  24 ledna, 2007

  Búúú škyt búúú škyt! Néééééééé. Vraťte se.

  Odpovědět

 • Jan Majer

  24 ledna, 2007

  Že bych ještě naposledy využil toho tlačítka na mazání nevhodných komentářů, Honzo? 🙂 Díky všem, teď pojďme pomoci mému nástupci Martinovi Boučkovi, aby nám to tady dál šlapalo.

  Odpovědět

 • Petr Borkovec

  24 ledna, 2007

  souhlasím. skvělá práce a jsem zvědav na další vývoj.

  Odpovědět

 • Pavel Hanzl

  24 ledna, 2007

  Děkuji za Vaši práci, pane Majere. Zamáčknu slzy a půjdu zítra za klienty s vědomím, že je nás o jednoho více. Jste dobrý poradce a přeji Vám mnoho úspěchů!

  Odpovědět

 • Tomáš Prouza

  24 ledna, 2007

  Milý Honzo, myslím, že se Vám povedlo mnohem více, než všichni čekali. Připravit a provozovat inteligentní web, na který mají lidé důvod chodit, je těžké. Přicházet s citlivými tématy – a umět je dobře zpracovat – je těžší. A ještě mnohem těžší je získat si u svých návštěvníků respekt. Vám se to povedlo. Gratuluji – a přeji hodně štěstí do budoucna!

  Odpovědět

 • Jana Fialová

  24 ledna, 2007

  Honzo, tak aspoň jeden hlásek za tu druhou stranu (tedy klienty) – díky za tenhle opravdu přínosný web (o ostatní superlativa se postarali Vaši kolegové níž). Ať se Vám daří ve všech Vašich dalších aktivitách tak jako s tímhle webem. O čemž nepochybuji. 🙂 JF

  Odpovědět

 • Ches

  25 ledna, 2007

  Velmi dobry web… zasluzite si pochvalu!! Hodne zdaru v buducnosti!

  Odpovědět

 • Jan Majer

  26 ledna, 2007

  Prosím Martina Boučka, aby sem už dal svůj editorial, ať se tenhle můj pomníček posune někam do historie. Ještě jednou díky všem. Special thanks, i když jsem se tomu chtěl vyhnout, patří oporám „redakčního týmu“ panu Šafránkovi, Honzovi Lenerovi a panu Zachrdlovi.

  Odpovědět

 • Jozef Šulík

  26 ledna, 2007

  Nastavil jste laťku hodně vysoko tak se nedivte, že se Vašemu nástupci do toho nějak nechce.

  Odpovědět

 • Martin Bouček

  27 ledna, 2007

  I ne, chce se mi do toho, ale musí se to také technicky připravit 🙂 To není nějaký typ výmluvy, je to prostě tak…
  Jinak se rozhodně připojuji ke vší chvále! Mně se tenhle web líbí čím dál tím víc, Honza Majer má můj čím dál větší obdiv, kolik práce tady udělal a dělá. Věru, laťka je vysoko, ale na práci se těším, a na spolupráci! Vždyť jedině díky živým diskutérům, jejich kulturnosti, odbornosti, vtipu a ochotě se podělit veřejně o své názory vypadá investujeme.cz tak, jak vypadá.
  Honza Majer dosud zajišťoval provoz i obsah webu, já jsem tu, abych ten provoz a odpovědnost za něj převzal… ale rozepíšu se o sobě a budoucnu v pondělním editorialu, tedy zatím dobrou noc a hezký víkend 😉

  Odpovědět