CZK/€ 24.660 -0,14%

CZK/$ 23.320 -0,63%

CZK/£ 29.075 -0,24%

CZK/CHF 23.987 +100,00%

Text: Jan Majer

23. 07. 2006

2 komentáře

Editorial ze dne 21.7.2006

 


 

Kdybyste věděl, vážený kolego, jak dobře vašemu rozhořčení rozumím. Přetáhnout dobrého poradce a slíznout tak smetanu místo těch, kteří z něj dobrého poradce udělali! Přesně vím, jak to myslíte.

Připravuji na tohle téma obsáhlejší povídání a chtěl bych čtenáře požádat o názory na rekruting zkušených finančních poradců. Pojďme zkusit společně najít odpovědi na otázky, které si v této souvislosti můžeme položit.

Tak třeba: Je v pořádku, když osvědčený televizní hlasatel dostane nabídku od konkurenční televize? Je v pořádku, když nabídku přijme? Je vhodné vyčítat takovému člověku, že je „na prodej“? Může se jedna banka pokusit získat špičkového ekonoma z jiné banky?

A konečně, liší se finanční poradenství tolik od jiných profesí? Jaké otázky se v této souvislosti honí hlavou vám?

Vstoupit do diskuze 2 komentáře

Zdroj a více informací: CII750.czDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 
 
 

 
 • Jan Traxler

  22 července, 2006

  Honzo, v podstatě bych s Vámi souhlasil. Ale jeden podstatný rozdíl by tu byl. Ve Vašich příkladech jde o zaměstnance, kdežto ve finančním poradenství jde obvykle o živnostníky. A to hraje značnou roli.

  Odpovědět

 • Jan Majer

  23 července, 2006

  Zdravím, Honzo. Já jsem jen kladl otázky, nechtěl jsem prezentovat názor (moje chyba, jestli to tak vyznělo). Jinak ten rozdíl mezi zaměstnanci a živnostníky mi připadá zcela nepodstatný.

  Odpovědět