CZK/€ 24.725 -0,02%

CZK/$ 23.416 +0,10%

CZK/£ 28.639 -0,16%

CZK/CHF 24.478 +0,42%

Text: Martin Bouček

02. 06. 2007

3 komentáře

Editorial ze dne 2.6.2007

 


 

Je to tak, OVB Allfinanz zřejmě prochází v našich končinách krizí. Osobně se domnívám, že na vině musí být vedení společnosti reprezentované centrálami v Praze a Bratislavě. Rozhodně jako šéfredaktor webu pro poradce vnímám tuto situaci jako nespravedlivou vzhledem k vlastním poradcům, kteří svěřili svou důvěru značce OVB.

Nicméně silné osobnosti vždy budou svůj byznys vést silnou rukou tak, jak jim to vyhovuje, a směrem, který si zvolili. Nedivím se tedy faktu, že pánové jako MÜLLER, LUKEŠ a BORKOVEC dlouho nevyhovující podmínky trpět nebudou. Jdou svou cestou a mají důvěru svých spolupracovníků.

Co bude dál možná napoví obsáhlý materiál, který se nám k tématu podařilo získat od redakce EURO. Autorem je Tomáš Skřivánek, zástupce šéfredaktora týdeníku EURO. Článek u nás vyjde v noci na pondělí s tím, že bude otištěn v pondělním vydání EURA.

Souvisí odchod Lukeše a Borkovce z OVB se vznikem nové firmy Partners FLP? Vytvoří si bývalí zemští ředitelé OVB vlastní společnost? Přidají se k některé ze stávajících? A jaký vliv pak bude mít jejich případný přechod na finančně – zprostředkovatelsko – poradenský trh?

Vstoupit do diskuze 3 komentáře

Zdroj a více informací: CII750.czDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 
 
 

 
 • Martin

  2 června, 2007

  výborně už se těším..

  Odpovědět

 • Michal P.

  2 června, 2007

  Skvela reklama pro Euro 🙂

  Odpovědět

 • Anonym

  3 června, 2007

  …a pro Partners 🙂

  Odpovědět