Čtvrtek 24. června. Svátek má Jan.

Editorial ze dne 2.6.2007

Před nějakou dobou jsem se zde ptal, zda je možné, že JÁN MÜLLER dostal výpověď z OVB Slovensko, a v těchto dnech víří médii informace o odchodu celého zemského ředitelství OVB ČR RADIMA LUKEŠE, v jehož struktuře je i PETR BORKOVEC.

Je to tak, OVB Allfinanz zřejmě prochází v našich končinách krizí. Osobně se domnívám, že na vině musí být vedení společnosti reprezentované centrálami v Praze a Bratislavě. Rozhodně jako šéfredaktor webu pro poradce vnímám tuto situaci jako nespravedlivou vzhledem k vlastním poradcům, kteří svěřili svou důvěru značce OVB.

Nicméně silné osobnosti vždy budou svůj byznys vést silnou rukou tak, jak jim to vyhovuje, a směrem, který si zvolili. Nedivím se tedy faktu, že pánové jako MÜLLER, LUKEŠ a BORKOVEC dlouho nevyhovující podmínky trpět nebudou. Jdou svou cestou a mají důvěru svých spolupracovníků.

Co bude dál možná napoví obsáhlý materiál, který se nám k tématu podařilo získat od redakce EURO. Autorem je Tomáš Skřivánek, zástupce šéfredaktora týdeníku EURO. Článek u nás vyjde v noci na pondělí s tím, že bude otištěn v pondělním vydání EURA.

Souvisí odchod Lukeše a Borkovce z OVB se vznikem nové firmy Partners FLP? Vytvoří si bývalí zemští ředitelé OVB vlastní společnost? Přidají se k některé ze stávajících? A jaký vliv pak bude mít jejich případný přechod na finančně – zprostředkovatelsko – poradenský trh?

3 komentáře: “Editorial ze dne 2.6.2007”

  1. Martin napsal:

    výborně už se těším..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.