CZK/€ 24.700 +0,12%

CZK/$ 23.043 -0,10%

CZK/£ 29.102 +0,34%

CZK/CHF 24.087 +0,40%

Text: Jan Majer

15. 01. 2007

7 komentářů

Editorial ze dne 15.1.2007

 


 

Cituji lákadla pro české klienty:

„Znalost je síla zvýšit Váš majetek!
Majetek je odměna za plánovanou činnost při peněžních investicích. Analýza Vašich počátečních předpokladů stejně jako dlouhodobé přemýšlení a činnost platí za nedůležitější faktory úspěchu. Obzvlášť důležitý je především výběr odpovídající formy investice. Při rozhodování pro investici nejsou rozhodující předpovědi, ale spíše ochota riskovat, časové období a individuální rámcové podmínky.

Existuje pouze jediné řešeni: VAŠE!
Pro Vaše individuální cíle není obecně platné řešení, existuje pouze individuální řešení.

Proč investovat do investičních fondů?
Odpověď je jednoduchá: Vaše peníze se znásobí a přesto zůstávají k dispozici. Výnos, bezpečí a – jako vkladatel hledáte optimální harmonii těchto tří kriterií.

Výzev je mnoho a obvykle sledujete více než pouze jeden cíl.
Se systematickou investicí do investičního fondu disponujte s odpovídající cestou!

REKLAMA

Jsme přesvědčeni, že investiční fondy mohou pro Vás nabízet odpovídající kombinaci. Jaké fondy a s jakým podílem by mohly být zastupovány ve Vašem portfoliu, vypracujeme s Vámi individuální Vašemu osobnímu profilu vyhovující koncept. Naše zákaznická služba má za úkol reagovat na veškerá přání našich zákazníků ohledně jejich investic a aby převzít zprostředkování mezi Vámi a společnostmi fondů ve veškerých záležitostech.“

Tak už víte, proč investovat do fondů? Další marketingové perly najdete na www.esfonds.com.

Vstoupit do diskuze 7 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.czDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 
 
 

 
 • Adam Holý

  15 ledna, 2007

  Nejsem si jist, čím je tento článek neetický vůči klientům?

  Odpovědět

 • Jan Majer

  15 ledna, 2007

  V ničem, o žádné etice přece nepíšu. Jen mi to přijde zábavně kostrbaté. Podnět pro uvedenou firmu, aby překlad těch pár řádek z němčiny do češtiny svěřila příčetnému člověku.

  Odpovědět

 • Adam Holý

  15 ledna, 2007

  Promiňte, myslel jsem, že je v článku ukryta pointa, který není na první pohled viditelná, ale zmýlil jsem se. To, že jsou věty špatně gramaticky „česky“ poskládané jsem také poznal. 🙂

  Odpovědět

 • Jan Majer

  15 ledna, 2007

  Na pointě by se dal postavit pěkný článek, totiž o tom, jak se finančníkům nedaří komunikovat srozumitelně s laickou veřejností. Uvedená citace je samozřejmě už taková karikatura, ale dneska mi například přišel dopis od čtenářky Reflexu, že ráda čte finanční rubriku a že by ji zajímalo, jestli něco jako podílové fondy a akciové investice existuje také pro běžné střadatele – fyzické osoby. Sakra, a já tam o tom týden co týden píšu a pořád to zdůrazňuju, že je to pro lidi:-)

  Odpovědět

 • Petr Šafránek

  15 ledna, 2007

  Jaký článek má být neetický vůči klientům? Asi každý čteme něco jiného, protože v textu, na který reagujete, nic o neetičnosti vůči klientům není!

  Odpovědět

 • Fejtek

  16 ledna, 2007

  Ne, o etice to skutečně není. Jak Honza předeslal, je to o „perlách“ – nejen o násobcích. A takovým blábolem podat srozumitelně lidu obecné klišé – to snad nedokážou ani naši legislativci 🙂

  Odpovědět

 • Ing. Zd. Chromílková

  11 září, 2007

  Souhlasím s Vámi, že by www-stránky měly být psány lepší češtinou, ale zároveň se ptám, kolika jazyky disponují ti, kteří je tak kritizují.
  Firma Ertrag & Sicherheit je především slušná firma evropského rozměru, která dopomohla a dopomáhá mnoha klientům zhodnotit své úspory v renomovaných světových fondech, a to za zcela průhledných podmínek. Péčí kvalifikovaných poradců a mezinárodního managementu lze dosáhnout pravidelným spořením i malých částek na (rodinných) účtech poměrně vysokých úspor na stáří, na investice do majetku, vzdělání atd.
  Také stojí za zmínku, že se její činnosti řídí rakouským, švýcarským a lucemburským právem.
  Mám zkušenost, že vyznamenaná firma za webové stránky roku okradla klienty o 1 mld. Kč.

  Odpovědět