CZK/€ 24.660 -0,14%

CZK/$ 23.320 -0,63%

CZK/£ 29.075 -0,24%

CZK/CHF 23.987 -0,30%

Text: Jan Majer

11. 12. 2006

1 komentář

Editorial ze dne 11.12.2006

 


 

Přílohu nechme stranou, zaplacené reklamní články o financích měly standardní úroveň. Magazín byl ale plný nejrůznějších doporučení, jež mne vedly k zamyšlení, komu je tohle celé vlastně určeno.

Kupte si dobrého koně, vydělá vám třeba deset miliónů. Pořiďte si luxusní nemovitost u moře. Investujte do pokojové vinotéky a nakupte do ní špičková archívní vína. Vhodným doplňkem k růžovému tričku jsou hodinky za 108 tisíc korun. Nikdy, opravdu nikdy si neholte…

Ty rady samozřejmě nejsou myšleny vážně. Jsou to jen takové atrapy. Kdo může uvažovat o nemovitosti u moře a hodinkách za sto tisíc, ten se nechává inspirovat z úplně jiných zdrojů.

Tohle je čtení pro kluky, jimž tohle všechno imponuje. Zmíněná investiční doporučení jim sice mohou zajistit solidní mindrák, ale bezprostřední ohrožení nepředstavují.

Horší je to s praktickými radami, týkajícími se například holení choulostivých partií. Aby to nemělo stejný efekt jako hlášení pana ředitele v Obecné škole.

REKLAMA

Vzít Gillette M3 Power a trochu si v koupelně pohrát se svým zevnějškem je možná jedna z mála nabízených radostí, jež si může čtenář takového časopisu doopravdy dopřát.

Článek vyšel v týdeníku Reflex

Vstoupit do diskuze 1 komentář

Zdroj a více informací: CII750.czDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 
 
 

 
  • Jan Majer

    11 prosince, 2006

    Než mě někdo „odhalí“ – v Reflexu byl jako autor glosy chybně uveden Libor Winkler.

    Odpovědět