Pondělí 18. ledna. Svátek má Vladislav.

Editorial ze dne 10.7.2006

Editorial Jan Majer 06.06.2007 | 17:26 0 Komentářů

Milé kolegyně, vážení kolegové, dnes poprvé vydáváme náš elektronický časopis. Redakce serveru investujeme.cz navazuje na předchozí práci v rámci ukončeného projektu Europortal…

Všem odběratelům newsletteru Europortal se velmi omlouvám za několikaměsíční přerušení komunikace. Technika způsobila, že jsem neměl ani možnost poděkovat vám za přízeň.

Právě zájem kolegů z finanční branže umožnil vznik nového profesního fóra finančních poradců na serveru investujeme.cz, kde jsme mohli dotáhnout řadu nápadů.

Stránky investujeme.cz poběží do konce léta ve „zkušebním provozu“. Finanční poradci si zde mohou zřizovat osobní stránky (nebudete-li vědět, jak na to, napište mi).

V září o sobě dáme vědět světu. Pokud se nám společnými silami podaří vytvořit z investujeme.cz reprezentativní výkladní skříň našeho oboru, věřte, že na tom všichni vyděláme.

A vydělají i naši klienti. Necháme je totiž nahlédnout nám do karet a nabídneme jim informace, které jinak mají jen malou šanci získat.

Poctiví profesionálové se takové otevřenosti bát nemusí, a právě takové zveme k aktivní účasti v diskusích, v sekci osobní stránky i při přípravě redakčních článků.

Pokud si nepřejete dostávat od nás zpravodaj do vaší e-mailové schránky, stačí v mailu kliknout na tlačítko „Nezasílat“.

Těším se na spolupráci s vámi:-)

Jan Majer redakce@investujeme.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.