Úterý 02. března. Svátek má Anežka.

8. Investiční konference Klubu Investorů

Již po osmé se na půdě VŠE uskuteční Investiční konference pořádaná Klubem Investorů. Tento rok se můžete mimo jiné těšit na Leoše Novotného, zakladatele společnosti Leo Express, a Tomáše Baču, zakladatele společnosti EYELEVEL.

Letošní konference se skládá ze dvou přednášek, dvou workshopů a panelové diskuze. Na workshopy jsou z důvodu omezené kapacity potřebné registrace, které najdete na stránce události. Přednášky jsou přístupné pro širokou veřejnost a jejich účelem je sblížit posluchače s problematikou, na kterou je daný host odborník. Obě přednášky budou v režii předních osobností českého businessu, které nám osvětlí cestu k úspěchu svých firem, které zakládali a nastíní své vize do budoucna, přičemž první přednášku povede Tomáš Bača z EYELEVEL a na druhé vystoupí Leoš Novotný z LEO Express.

Mimo workshopy a přednášky se můžete druhý den těšit na panelovou diskuzi na téma „Lesk a bída start-upů“, kde čtyři zástupci ze čtyř různých venture capital fondů Ondřej Bartoš (Credo Ventures), Viktor Fischer (Rockaway), Adam Kočík (J&T Ventures) a Michael Broda (Delta Capital) prodiskutují, jak najít ten správný start-up na investici nebo jak naopak přílákat investory ke svému start-upu.

Klub Investorů

  • Založen v květnu 2007
  • V současnosti má přes 2000 členů
  • V Praze, Brně a Bratislavě
  • Přednášky s významnými lidmi z praxe

8. Investiční Konference

Investujeme.cz je mediální partner 8. Investiční konference Klubu Investorů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.