Českomoravská stavební spořitelna

IČ: 49241397
Datum založení: 0.1993.0
Sídlo: Vinohradská 3218/169
Praha 10
Telefon: +420 225 221 111
Fax: +420 225 225 999
Email: info@cmss.cz
Web: http://www.cmss.cz/

ČMSS do září uzavřela 125 tisíc spořicích smluv

Českomoravská stavební spořitelna za první tři čtvrtletí uzavřela přes 125 tisíc smluv o stavebním spoření, meziročně je to mírný nárůst. Stavební spoření je dlouhodobě základem úspor českých domácností. Za letošním vývojem je především vylepšení spořicího tarifu, nové kampaně i užší spolupráce s mateřskou ČSOB.

Handicapovaní vzkazují bankám: započtěte nám příjmy z invalidního důchodu

Drtivá většina zdravotně postižených obyvatel České republiky by uvítala speciální finanční produkt pro financování nebo rekonstrukci vlastního bydlení. Základním předpokladem pro ně přitom je, že jim finanční instituce započítá jejich invalidní důchod do příjmů. Zároveň by respondenti uvítali možnost zvýhodněných úvěrů na pořízení specializovaného vybavení. Vyplývá to ze společného průzkumu ČMSS a osvětového projektu Srdcerváči.

ČMSS úspěšně dokončila největší investici ve své historii

Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) v průběhu posledních dvou týdnů dokončila přechod na nový IT core systém. IT transformace, jejíž náklady dosáhly objemu více než jedné miliardy korun, byla největší investicí v historii firmy a umožní ČMSS rozvinout řadu projektů v oblasti digitalizace a modernizace.

Klienti ČMSS ušetří na poplatku za poskytnutí meziúvěru

Banky 17.02.2016 0 Komentářů

Klienti Českomoravské stavební spořitelny (ČMSS) mohou až do konce března ušetřit několik tisíc korun, ČMSS nebude účtovat poplatky za uzavření smlouvy o poskytnutí překlenovacího úvěru. ČMSS v lednu poskytla úvěry v objemu přes 1,5 miliardy korun.

ČMSS spouští elektronické výpisy z účtu

Banky 11.01.2016 0 Komentářů

Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) bude v lednu prvním klientům posílat elektronické výpisy z účtu. Tento krok je prvním z celé řady chystaných novinek v oblasti modernizace a digitalizace.

Novým členem představenstva ČMSS se stal Petr Hlaváč

Banky 01.12.2015 0 Komentářů

S účinností od 1. prosince je novým členem představenstva Českomoravské stavební spořitelny (ČMSS) Petr Hlaváč.

Kam investovat?
Nejnovější komentáře

ČMSS do září zvýšila zisk na 922 milionů korun

Banky 23.11.2015 0 Komentářů

Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) v prvních devíti měsících letošního roku mírně zvýšila zisk. Za nárůstem zisku je mj. růst zájmu o poskytnuté úvěry. ČMSS v letošním roce překonala hranici 1 000 000 poskytnutých úvěrů.

ČMSS k nově uzavřené smlouvě o stavebním spoření přidá tablet

V rámci kampaně na podporu stavebního spoření bude Českomoravská stavební spořitelna k nově uzavřeným smlouvám rozdávat tablety. ČMSS nabízí mezi stavebními spořitelnami nejvyšší úrokovou sazbu na spoření se zhodnocením 1,3 % ročně.

ČMSS zná výherkyni soutěže o 1 000 000 Kč

Banky 02.11.2015 0 Komentářů

V rámci letošní kampaně k 1 000 000 poskytnutých úvěrů vyhlásila Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) výherkyni soutěže, která získala milion korun. ČMSS v letošním roce vidí zřetelný nárůst zájmu o úvěry.

Jak se vyznat v nabídkách životního pojištění? Pojišťovny nabízejí nastavení na míru

Životní pojištění patří v současné době do portfolia většiny významných pojišťoven. Jejich nabídky jsou velice komplexní a při dobré kombinaci mohou obsáhnout všechny životní situace. Zeptali jsme se proto odborníků, na co se soustředit během výběru a uzavírání životního pojištění.