Čtvrtek 29. října. Svátek má Silvie.

ZUNO získalo globální ocenění za inovace v bankovnictví

Banky ZUNO Bank 06.11.2013 | 15:34 0 Komentářů

Online banka ZUNO zvítězila v soutěži BAI-Finacle Global Banking Innovation Awards 2013 za unikátní a standardizovanou implementaci internetového bankovnictví vybudovaného na zelené louce ve všech zemích, ve kterých působí. Výsledek byl vyhlášen a slavnostní ceremoniál proběhl 5. listopadu v Denveru v USA. Již 3. ročník mezinárodní soutěže hodnotí inovace v odvětví retailového bankovnictví, které pozitivně ovlivňují spokojenost zákazníků, bankovní efektivitu a ziskovost.

Generální ředitel online banky ZUNO pro Česko a Slovensko Oyvind Oanes k tomu říká: „Jsme velmi rádi, že nás ocenila mezinárodní porota soutěže BAI Finacle za snahu zajistit našim zákazníkům co nejlepší online bankovnictví, které si navíc mohou i užít. Technologie v ZUNO hrály vždy důležitou roli, pomáhají nám zjednodušit a zpříjemnit internetové bankovnictví. Nyní když naše online bankovnictví využívá téměř 200 000 zákazníků v Česku a na Slovensku, je naším hlavním cílem dále zlepšovat a zjednodušovat služby, abychom naplnili slib klientům dle motta Less bank, more life.”

„Jsme hrdí na to, že jsme dostali cenu od celosvětové organizace BAI za inovace v oblasti bankovnictví. Těší nás, že jsme byli ocenění za všechno úsilí, které jsme vložili do vybudování a spuštění online bankovnictví, které pravidelně používají desetitisíce klientů, aniž by potřebovali chodit do banky,“ doplňuje Slavomír Mizák, šéf IT oddělení online banky ZUNO.„Byl to velmi náročný projekt, ale na druhé straně velmi zajímavý pro všechny zúčastněné. Podařilo se nám vytvořit na zelené louce něco opravdu unikátního v této části Evropy. Online a mobilní bankovnictví denně používají a ověřují naši klienti, kteří potřebují manipulovat se svými financemi takřka kdekoli a kdykoli. Úroveň využití mobilní aplikace a spokojenosti zákazníků ZUNO ukazuje, že jsme prvotní cíl spuštění online bankovnictví splnili a teď se můžeme soustředit na rozvoj našich služeb. Toto ocenění patří celému týmu našich expertů a v neposlední řadě také partnerům, kteří nám pomáhali.”

Online banka ZUNO, která působí v Česku a na Slovensku a poskytuje internetové a mobilní bankovnictví téměř 200 000 klientům, zavedla standardizovaný bankovní obchodní model. Díky této online platformě se jí podařilo vytvořit nízkonákladový operační model, který využívají desetitisíce klientů bez nutnosti navštěvovat pobočky. Tento nadnárodní projekt je jediným svého druhu ve střední a východní Evropě.

Více o BAI-Finacle Global Banking Innovation Awards 2013 se dozvíte na www.baiglobalinnovations.com.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.