Středa 28. října. Je Státní Svátek

ZUNO umožní svým klientům platit bezkontaktními kartami Visa

Banky ZUNO Bank 05.11.2013 | 12:22 0 Komentářů

Od listopadu 2013 online banka ZUNO rozšiřuje své karetní portfolio o bezkontaktní debetní karty Visa, které se v Česku a na Slovensku těší stále větší oblibě.

Online banka ZUNO se tak úspěšně zařazuje mezi další banky, které vydávají bezkontaktní karty Visa. Svým zákazníkům poskytne větší komfort při placení drobných nákupů do hodnoty 500 Kč/20 €, aniž by museli zadávat svůj PIN kód a vkládat kartu do čtečky POS terminálu.

Bezkontaktně mohou nyní spotřebitelé platit ve většině obchodních míst, jakými jsou v Česku  a na Slovensku např.: Globus, Interspar, McDonald´s, KFC, DM Drogerie, Albert, C&A, Costa Coffee, Starbucks, Lidl, Obi, Datart, Cinema City a mnoho dalších.

Jsme rádi, že se ZUNO zařadilo mezi banky, které zavádějí bezkontaktní karty Visa. Zároveň nás těší, že online banka tímto krokem významně přispěje k upevnění přední pozice Česka a Slovenska na celoevropské mapě bezkontaktních karet. Čeští a slovenští spotřebitelé vyhledávají inovace a projevují velký zájem o nové technologie, bezkontaktní karty se tedy pro ně stávají téměř samozřejmostí,“ řekl Marcel Gajdoš, regionální manažer asociace Visa Europe pro Českou republiku a Slovensko.

„Jako online banka, která operuje 24 hodin denně a 7 dní v týdnu jsme moc rádi, že můžeme všem našim klientům nabídnout nejmodernější technologie, jakými jsou právě bezkontaktní čipové karty společnosti VISA, “ dodává Iveta Behuňová, produktová specialistka v online bance ZUNO. „Pevně věříme, že 200 000 českých a slovenských klientů ZUNO tuto novinku ocení a budou s bezkontaktními platbami, které jim opět o trochu ušetří čas, více než spokojeni.“

Podle posledních údajů společnosti Visa Europe bylo za posledních 12 měsíců (srpen 2012 až červenec 2013) v Evropě uskutečněno 211 milionů transakcí prostřednictvím bezkontaktních karet Visa. Měsíční útraty těmito kartami činily letos v červenci 285 milionů eur, což je šestinásobek oproti stejnému období loňského roku.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.