Úterý 20. dubna. Svátek má Marcela.

Zuno představuje mobilní aplikaci pro Windows Phone

Banky ZUNO Bank 22.10.2014 | 13:57 0 Komentářů

Online banka Zuno, jediná banka bez fyzických poboček v České republice a na Slovensku, zpřístupňuje svou mobilní aplikaci pro Windows Phone 8.1. 

Aplikace Zuno pro Windows Phone nabízí většinu funkcí, se kterými se uživatelé setkávají při používání operačních systémů iOS a Android. Patří mezi ně například: 

• kompletní finanční přehled zůstatků v grafu za posledních 12 měsíců
• správu karet a kreditek prostřednictvím blokace a nastavování limitů
• neustálý přehled finančních transakcí
• založení účtu vyfocením občanského průkazu
• lokátor bankomatů fungující na principu GPS a kamery v telefonu

Mít banku v mobilu je dnes již běžné. Klienti s platformami iOS nebo Andriod ji v Zuno využívají skoro dva roky. Považovali jsme však za nezbytné obsáhnout dnes všechny relevantní mobilní platformy a zajistit tak uživatelům Windows Phone komfort při kontaktu s námi. Poptávka po této aplikaci byla opravdu veliká, a proto jsme rádi, že ji naši zákazníci už můžou plnohodnotně využívat,“ říká Peter Lakata, ředitel online banky Zuno Česká republika

Mobilní aplikaci Zuno si stáhlo už 70 000 uživatelů a každý osmý klient ji aktivně využívá. Od začátku roku 2014 provedli klienti prostřednictvím mobilního bankovnictví Zuno 250 000 transakcí v hodnotě 1,6 miliardy Kč. 

Aplikaci pro mobilní bankovnictví jsme od začátku postavili na jednoduchosti, přehlednosti a efektivních nástrojích, protože to je zároveň podstatou online bankovnictví. Předpokládáme, že i díky tomu se Zuno aplikace těší velké oblibě, vždyť jen za rok 2014 stoupl počet jejích uživatelů o 60 %,“ říká Andrej Čársky, šéf vývoje a elektronického bankovnictví v Zuno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.