Sobota 23. ledna. Svátek má Zdeněk.

Zlatá koruna zahajuje svůj 16. ročník

Investice 18.12.2017 | 10:02 0 Komentářů

Zlatá koruna i v roce 2018 nabídne přehled těch nejlepších finančních produktů. Své oblíbené produkty můžete podpořit hlasováním v anketách Cena veřejnosti a Cena podnikatelů na www.zlatakoruna.info. Hlasováním se navíc účastníte soutěže o zajímavé ceny!

Kdo se bude v příštím roce těšit ze zlatých, stříbrných a bronzových korun, tradičních ocenění největší soutěže finančních produktů? V uplynulém ročníku Finanční akademie Zlaté koruny hodnotila v 17 kategoriích 182 produktů od 72 finančních institucí. Uspět ale nemohly všechny a tak 366 porotců pod vedením prof. Michala Mejstříka vybralo jenom ty nejlepší z nich.

Do hodnocení se nicméně může zapojit i veřejnost! Hlasování o Cenu veřejnosti a Cenu podnikatelů 2018 bylo spuštěno. Svůj hlas můžete dát kterémukoliv z téměř 700 produktů, které jsou aktuálně zveřejněny na webových stránkách Zlaté koruny a pokud byste jej zde náhodou nenašli, můžete dát hlas i jakémukoliv jinému produktu. Cena veřejnosti je dvoukolová a do finále postupuje pouze 20 produktů s největším počtem hlasů.

„Výsledkem i představou o velikosti a významu Zlaté koruny je po 15 letech úctyhodných 2772 hodnocených produktů v soutěži. V anketě o Cenu veřejnosti a Cenu podnikatelů, která je největší anketou na českém finančním trhu, odhlasovalo celkem již hodně přes milion účastníků! Věříme, že také z nich se staly nespočetné zástupy spokojených klientů, kteří se při volbě finančních služeb rozhodovali právě na základě výsledků soutěže“, říká Pavel Doležal, ředitel Zlaté koruny.

V posledním ročníku se na stupních vítězů Ceny veřejnosti utkali dva tradiční rivalové, mBank a Equa bank, se svými bankovními účty. Množství odevzdaných hlasů potvrzuje, že oba produkty mají spoustu loajálních a spokojených klientů, kteří neváhali svůj oblíbený produkt podpořit. mBank navíc dominovala také v kategorii Cena podnikatelů se svým mKontem Business. Podaří se někomu příští rok mBanku porazit? Je to na vás.

Zlatá koruna je ověřenou značkou se širokým povědomím. „Z výzkumů společnosti IPSOS vyplývá, že Zlatá koruna je jednoznačně nejznámější soutěží finančních produktů a co je nejdůležitější, má ohromnou důvěryhodnost veřejnosti. Její naprostá většina (86%) vnímá toto ocenění jako záruku kvality a téměř čtvrtina jej přímo bere jako inspiraci při hledání vhodného produktu“, dodává Pavel Doležal.

 

Orientační termíny Zlaté koruny 2017

 11. 2017 Spuštění veřejné ankety Cena veřejnosti (nominační kolo) a Cena podnikatelů

  1. 2. 2018 Zahájení soutěže Zlatá koruna 2018 – přihlášky a nominace produktů
  2. 3. 2018 Zahájení finálového hlasování veřejnosti v kategorii Cena veřejnosti
  3. 3. 2018 Uzávěrka přihlášek a nominací do soutěže Zlatá koruna 2018 a

zahájení hodnocení Finanční akademií

  1. 4. 2018 Konec hlasování veřejnosti v kategorii Cena veřejnosti
    a Cena podnikatelů
  2. 5. 2018 Zveřejnění výsledků hlasování veřejnosti v kategorii Cena veřejnosti
  3. 5. 2018 Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže Zlatá koruna 2017
  4. 6. 2018 Speciální příloha Zlatá koruna 2017 v Deníku, HN, MF Dnes, LN

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.