Úterý 20. října. Svátek má Vendelín.

Životním pojištěním roku je FLEXI

FLEXI životní pojištění od Pojišťovny České spořitelny zvítězilo v kategorii Životní pojištění roku 2013 v soutěži Fincentrum Banka roku. Uspělo tak mezi 19 konkurenčními produkty. Smyslem soutěže je ocenit kvalitní služby a produkty finančních institucí, které působí v České republice. Ocenění uděluje porota složená z odborné veřejnosti. 

„Vítězství v soutěži Banka roku potvrdilo, že je FLEXI kvalitní životní pojistkou, která má klientům co nabídnout. Každé získané ocenění funguje jako motor, který nás pohání kupředu,“ říká Petr Zapletal, generální ředitel Pojišťovny České spořitelny. „Vyhrát znamená ukázat, že jste vážně dobří. Abyste byli trvale nejlepší, musíte systematicky zdokonalovat svoji práci a přicházet s nápady užitečnými pro klienta.“

FLEXI životní pojištění od Pojišťovny České spořitelny umí na jedné smlouvě pojistit až dva dospělé a pět dětí. Během trvání pojištění mohou klienti snižovat a zvyšovat pojistné částky a upravovat rizika. Až na 30 dnů v roce zdarma využívají unikátní pojištění rizikových rekreačních sportů. Mohou získat bonus za věrnost a za bezškodní průběh. FLEXI je na trhu již 13 let, ale pravidelně prochází inovacemi, aby odpovídalo potřebám klientů. K dnešnímu dni ho má sjednáno více než milion klientů.

Cílem ocenění Fincentrum Banka roku 2013 je ocenění služeb a produktů finančních institucí, které působí v České republice. Základním kritériem je zaměření nabídky na drobnou klientelu. Ocenění porota udělila celkem ve 14 kategoriích. V kategorii Životní pojištění roku 2013 se FLEXI utkalo s 19 produkty pojišťoven. O vítězích rozhodla odborná porota.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.