Čtvrtek 23. září. Svátek má Berta.

Životní sportovní úspěch bude Dominice Cibulkové připomínat exkluzivní diamantový prsten ALO diamonds

Investice 01.11.2016 | 18:17 0 Komentářů

Fantastické, neuvěřitelné, úžasné – to je jen část reakcí na vítězství Dominky Cibulkové na tenisovém Turnaji mistryň. Slovenská hráčka hrála tuto světovou prestižní soutěž poprvé ve svém životě a hned ji vyhrála. Největší české klenotnictví ALO diamonds, které s Dominikou Cibulkovou spolupracuje téměř dva roky, plánuje jedinečnou gratulaci v podobě výjimečného šperku.

Alojz Ryšavý, klenotník a majitel ALO diamonds, veřejně vyjádřil velkou hrdost na úspěch Dominiky Cibulkové, jejíž životní zápas sledoval prostřednictvím televizních obrazovek celý tenisový svět. „S Dominikou jsme byli prostřednictvím našich šperků v okamžiku, kdy řekla svému partnerovi ano, a je nám ctí, že s ní můžeme být i nyní v této velmi výjimečné situaci,“ uvedl Alojz Ryšavý. V Singapuru, kde Dominika triumfovala ve finále Turnaje mistryň, měla zásnubní prsten ALO diamonds stále na ruce.

Výjimečné výkony si zasluhují výjimečné odměny a diamantové šperky jsou pro tyto ojedinělé příležitosti jako stvořené. „Životní úspěch, který Dominika v Singapuru vybojovala, jsme se rozhodli korunovat kvalitním šperkem z ateliéru ALO diamonds. V současné době mohu prozradit, že máme pro naši ambasadorku připravený výjimečný klenot. Ostatní podrobnosti si zatím nechám pro sebe,“ uvádí Alojz Ryšavý.

Tisková zpráva: ALO diamonds

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.