Sobota 18. září. Svátek má Kryštof.

Životní pojištění od Allianz mají makléři nejraději

Allianz má podle makléřů nejlepší životní pojištění na trhu. V odborné anketě Pojišťovna roku 2018 Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM) získala 1. místo za produkt Allianz ŽIVOT. Na stupně vítězů vystoupila i díky dvěma bronzovým kategoriím – za Pojištění průmyslu a podnikatelů a Pojištění občanů.

Se svým životním pojištěním už bodovala Allianz vloni, kdy tento produkt zvítězil v soutěži Zlatá koruna a stalo se také finančním produktem loňského i předloňského roku v kategorii Rizikové životní pojištěn v rámci soutěže Finparada.cz.

Životní pojištění Allianz ŽIVOT je určené těm, kteří neradi pročítají stohy nezáživných textů, hlídají si zdravý životní styl a kdyby se jim něco stalo, tak chtějí mít jistotu, že dostanou nejvíce peněz na trhu.

Anketa Pojišťovna roku AČPM mimo jiné posuzuje např. kvalitu a šíři nabízených služeb, ochotu a schopnost upravovat produkty podle individuálních potřeb klienta, technickou a provozní podporu pojišťovny při sjednávání pojištění, inovaci pojistných produktů, komunikaci a spolupráci s makléři a samozřejmě i likvidaci škod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.