Úterý 26. října. Svátek má Erik.

Zisk Expobank CZ za rok 2018 dosáhne úrovně okolo 200 milionů korun

Banky Expobank 27.03.2019 | 11:02 0 Komentářů

Vedení české banky Expobank CZ odhaduje, že za kalendářní rok 2018 dosáhla zisku přibližně 200 milionů korun. Auditované výsledky by se podle očekávání neměly výrazně lišit. Banka plánuje na rok 2019 další investice do digitalizace svých služeb. Klienti tak mohou očekávat spuštění dalších služeb v rámci NEO účtu – první digitální bankovní platformy.

Vedení Expobank CZ hodnotí předpokládaný zisk za rok 2018 pozitivně. „Vygenerovaný zisk za rok 2018 vnímáme jako úspěch. Část z těchto prostředků budeme v nadcházející době investovat do další fáze digitalizace našich produktů. Naši klienti tak mohou mít jistotu, že nové produkty budou zahrnovat nejnovější technologie,“ uvádí Ilya Mitelman, předseda představenstva Expobank CZ.

Expobank CZ během roku 2018 představila NEO účet, svou hlavní novinku v rámci současné digitální transformace banky. Jedná se o první bankovní účet v Evropě, který umožňuje obchodovat s bitcoiny a investovat do start-upů nebo drahých kovů. Propojení tradičního bankovnictví se světem FinTech chce banka nadále rozvíjet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.