Neděle 24. října. Svátek má Nina.

Zaměstnanci Sberbank splnili více než 300 vánočních přání

Banky Sberbank 18.12.2018 | 10:26 0 Komentářů

Zaměstnanci Sberbank plní vánoční přání dětem a seniorům. Klientům domovů seniorů či dětem pobývajícím v dětských domech nakoupili přes 300 dárků, o které si napsali Ježíškovi. Na Štědrý večer si tak ti mladší rozbalí vytouženou panenku, auto na ovládání, dřevěné kostky nebo stavebnici, ti starší pak pěknou knížku, kosmetiku či oblečení.

Jedná se o tradiční předvánoční akci Sberbank, kdy její zaměstnanci obdarovávají ty, kteří se nacházejí v obtížné životní situaci či jim nemá jejich přání kdo splnit. Letos banka vybrala čtyři domovy dětí, seniorů a pečující o děti i dospělé s mentální retardací. „Zaměstnanci si jejich vánoční přání rozebrali během chvíle a pak již každý osobně vytoužený dárek pořídil. Celkem udělají radost téměř dvou stovkám dětem, dospělým a seniorům, kterým vánoční dárky rozvezeme až pod vánoční stromek,“ říká Jan Hainz, šéf komunikace Sberbank.

Letos tým banky obdaroval Domov pokojného stáří – Domov svatého Vavřince v Chrastavě, Domov pokojného stáří Kamenná, Dětský domov Mašťov a Domov Laguna Psáry.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.