Neděle 20. června. Svátek má Květa.

Zaměstanci ING Bank uspořádali další charitativní snídani. Děti v pěstounské péči si užijí letní tábor

Banky ING Bank 19.05.2016 | 16:44 0 Komentářů

Zaměstnanci ING Bank se zapojují do CSR aktivit své firmy pravidelně a dlouhodobě. Charitativní snídani uspořádali ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové dětem (NTMd) již pošesté. „Záměrem této akce je zapojit naše zaměstnance a podpořit dobrou věc. Díky naší květnové snídani pojedou děti v pěstounské péči na letní tábor a od září budou chodit na zájmové kroužky,“ říká Jindra Machačová, předsedkyně ING Bank Fondu NTMd. Každá charitativní snídaně se snaží podpořit konkrétní příběh potřebných dětí.

Zaměstnanci ING Bank tentokrát naplnili sen rodiny paní Renaty Dzurkové, která je matkou tří odrostlých dětí. Loni jí bylo do pěstounské péče svěřeno sedm malých dětí jejího bratra, o než ani on, ani jejich matka nezvládali pečovat. Paní Dzurková požádala NTMd prostřednictvím ING Bank Fondu o příspěvek na volnočasové aktivity dětí. „Díky aktivnímu zapojení desítek zaměstnanců a bance, která celkovou částku zdvojnásobila, se nakonec podařilo vybrat částku přes 42 000 Kč,“ doplňuje Jindra Machačová.

ING Bank Fond Nadace Terezy Maxové dětem už jedenáct let podporuje projekty, které dětem z dětských domovů a pěstounských rodin pomáhají v rozvoji jejich talentu a ve vzdělávání. „Jsem moc rád, že dlouhodobě pomáháme přinášet radost dětem, které pomoc opravdu potřebují,“ říká Jaro Vittek, generální ředitel ING Bank.

Na základě spolupráce ING Bank a NTMd se dostalo podpory již více než 900 projektům. Detailnější přehled podpořených projektů je k dispozici na webových stránkách fondu www.ingnadace.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.