Středa 28. července. Svátek má Viktor.

Založte si účet U konto od UniCredit Bank a získejte 1000 Kč na nákup v Albertu

UniCredit Bank jako první banka v České republice spojuje síly s obchodním řetězcem. Společně s Albertem, který má druhý největší tržní podíl, mohou noví klienti při založení běžného účtu U konto a aktivaci služby U-šetřete získat až 1000 korun zpět na účet. Akce na založení U konta potrvá od 4. dubna do 25. května. Noví klienti UniCredit Bank mohou tisícikorunu čerpat až do 30. června.

Za každou korunu nákupu v supermarketu nebo hypermarketu Albert získají klienti jednu korunu nazpět. Noví klienti UniCredit Bank mohou získat zpět až 1000 korun. Nabídka platí pro všechny klienty, kteří si sjednají jednu z variant běžného účtu U konto (U konto, U konto pro mladé, U konto TANDEM či U konto PREMIUM). Zákazník nemusí zaplatit tisíc korun v jedné částce, nákupy se sčítají od začátku kampaně, tedy od 4. dubna až do 30. června 2018. V České republice jde o první spolupráci banky a obchodního řetězce.

Získat tisícikorunu a udělat rodinný nákup na účet UniCredit Bank je snadné. Stačí si nově založit U konto, aktivovat platební kartu UniCredit Bank a profil U-šetřete a následně ve službě U-šetřete zvolit nabídku Albert 1000 Kč.

Kampaň podpoří všechny komunikačními kanály obchodního řetězce Albert, včetně reklamních spotů v televizi, na webových stránkách a na sociální síti Facebook. UniCredit Bank bude tuto akci propagovat na svých webových stránkách, sociální síti Facebook a rovněž na obrazovkách svých bankomatů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.