Úterý 28. září. Svátek má Václav.

Založte si U konto od UniCredit Bank online z pohodlí domova

UniCredit Bank přichází s možností založit si účet U konto online přímo na webových stránkách www.unicreditonline.cz odkudkoliv, například přímo z pohodlí domova. Jediné, co k tomu budete potřebovat, je mobilní telefon a e-mail, existující bankovní účet, váš občanský průkaz a druhý doklad totožnosti.

Založit si U konto online může každý, kdo vlastní bankovní účet, a to odkudkoliv a kdykoliv. Celý proces je jednoduchý a zabere vám jen pár minut. Účet si můžete založit také přes mobilní telefon nebo tablet.

K U kontu získáte internetové i mobilní bankovnictví zdarma a spoustu dalších výhod, jako je například slevový program U-šetřete. Ať už vybíráte peníze doma nebo v cizině z bankomatu kterékoliv banky, nezaplatíte za to ani korunu. I vedení účtu je zcela bez poplatků. Stačí mít na účtu měsíční obrat alespoň 12 tisíc korun a neplatíte žádné poplatky. Studujete? Pokud je vám do 26 let, všechny výhody U konta získáte úplně zdarma a nemusíte dokládat žádné potvrzení o studiu. Založení účtu online je snadné a v pár krocích ho zvládne každý.

A jak samotné zakládání U konta online probíhá?

Nejprve klient vyplní své jméno, telefonní číslo a e-mailovou adresu. Poté nahraje fotografii občanského průkazu a druhého dokladu totožnosti a doloží aktuální výpis z účtu. Nakonec stačí odsouhlasit smluvní dokumentaci, provést jednoduchou kontrolní platbu v symbolické výši 1 Kč na účet UniCredit Bank
a vše je hotovo.

Jakmile bude U konto založeno, klient obdrží přihlašovací kódy k mobilnímu bankovnictví Smart Banking a může tak naplno využívat všech výhod U konta.

Založit si U konto online může každý, kdo je starší 18 let, vlastní bankovní účet, má občanský průkaz platný nejméně 30 dnů a má platný pas nebo řidičský průkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.