Čtvrtek 01. října. Svátek má Igor.

Záložna CREDITAS otevřela novou pobočku v Jihlavě

Banky 02.05.2012 | 09:20 0 Komentářů

Záložna CREDITAS otevřela již 24. pobočku v Jihlavě. Jako jediné spořitelní družstvo v České republice tak má své zastoupení ve všech krajských městech. Pobočka v Jihlavě je na Masarykově náměstí 41, tedy v samotném centru města. Podobně jako ostatní pobočky Záložny CREDITAS je situována s ohledem na co možná nejlepší dostupnost.

„Otevřením jihlavské pobočky jsme přítomni již ve všech krajských městech. Vycházíme tak vstříc potřebám našich členů, po tradičních pobočkách v Třebíči a Chotěboři jde o třetí pobočku na Vysočině. V budování pobočkové sítě budeme pokračovat i nadále, další pobočka bude otevřena v květnu v Uherském Hradišti,“ říká generální ředitel Záložny CREDITAS Daniel Skarpíšek.

Od začátku letošního roku otevřela Záložna CREDITAS již čtvrtou pobočku.Nacházejí se v Praze (2×), Brně, Olomouci, Ostravě, Zlíně, Českých Budějovicích, Plzni, Pardubicích, Liberci, Ústí nad Labem, Frýdku–Místku, Prostějově, Třebíči, Chotěboři, Mladé Boleslavi, Karlových Varech, Opavě, Přerově, Šumperku, Hradci Králové, Kladně, Kolíně a Jihlavě. V plánu je otvírání dalších poboček v okresních městech.

Na každé z poboček je možné zakládat všechny nabízené finanční produkty, většinu z nich je možné založit rovněž on-line. Ve vybraných regionech lze využít služeb Mobilního klientského pracovníka, který po domluvě přijede za klienty a založí vkladové produkty na předem dohodnutém místě.

Vedle spořicích vkladů a účtů s úrokovou sazbou až 3,5 % p.a. nabízí CREDITAS svým klientům také běžný účet se zajímavým úročením 0,5 % p.a.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.