Pondělí 26. října. Svátek má Erik.

Záložna AKCENTA otevřela obchodní místo v Brně

AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo dnes otevřela obchodní místo v centru Brna na Malinovského náměstí. Po pobočce v Hradci Králové a obchodním místu v Praze se jedná o třetí kontaktní místo, kam mohou klienti přijít uzavřít depozitní nebo úvěrový produkt anebo se jenom přijít nezávazně poradit.

 „Naše výhodné depozitní produkty lze založit pohodlně přes internet, přesto řada klientů preferuje osobní návštěvu. Chceme jim proto vyjít vstříc otevřením obchodního místa v druhém největším městě Česka,“ komentuje důvod otevření brněnského obchodního místa Petr Pištěk, člen představenstva a obchodní ředitel AKCENTY, spořitelního a úvěrního družstva. „Klienti si zde mohou uzavřít nejenom spořicí produkty, ale samozřejmě také zažádat o úvěry, případně se poradit o možnostech financování jejich podnikatelských záměrů nebo využití investiční nabídky naší družstevní záložny. Při rozhodování o otevření a umístění nového obchodního místa se vždy snažíme, aby jeho dostupnost byla co nejlepší,“ doplňuje Petr Pištěk.

AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo otevřelo svoje brněnské obchodní místo na adrese Malinovského nám. 4. Klienti mohou navštívit pobočku v úterý, středu a čtvrtek vždy v rozmezí 8.30 – 12.00 a 13.00 – 15.30 hod. Mimo tuto otevírací dobu si lze sjednat schůzku na telefonním čísle 739 382 008. 

Družstevní záložna AKCENTA nemá pobočku a obchodní místa pouze v Česku, ale také na Slovensku. Klienti ji mohou navštívit v Bratislavě a v Košicích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.