CZK/€ 23.825 +0,02%

CZK/$ 21.929 +0,29%

CZK/£ 27.111 +0,08%

CZK/CHF 23.784 -0,12%

09. 09. 2021

0 komentářů

Zaloto pomůže po hypotékách i s investicemi, lidi propojí s nejlepšími experty

 

 

Finanční marketplace Zaloto spouští novou službu Zaloto Investice, která má za cíl zprofesionalizovat investování v Česku. Zájemcům o investování má pomoci propojení s některým z 30 nejlepších specialistů v oblasti investic, které Zaloto vybralo z tisícovky finančních poradců na základě referencí zákazníků a předchozích zkušeností. 

Finanční marketplace Zaloto je tuzemskou jedničkou v oblasti online hypotečních poptávek a již od začátku roku 2020 sbírá reference reálných zákazníků na finanční specialisty. Firma, která už obsloužila téměř 100 000 klientů, nyní využila sesbíraná hodnocení, aby našla mezi tisícovkou finančních specialistů 30 nejlepších právě v oblasti investování, kteří mají certifikaci České národní banky.

„Počet lidí, kteří se v Česku zajímají o investiční příležitosti, v posledních letech výrazně roste, ale málokdo se ve světe investic opravdu vyzná. A protože k možnosti investovat se dnes lze dostat skrze moderní technologie velmi snadno, je také opravdu jednoduché se spálit a přijít o velké množství peněz během chvilky,“ popisuje Martin Šetek, spoluzakladatel Zalota. Nová služba má právě těmto případům zabránit.

TOP 30

Zájemce o investování vyplní na webu Zalota jednoduchý formulář a následně mu systém přiřadí některého z třicítky předvybraných TOP specialistů. Vybraný investiční specialista se následně postará o složení optimálního investičního portfolia.

REKLAMA

„Zorientovat se opravdu dobře ve složitém světě investic trvá roky. Kvalifikovaný specialista přitom dokáže najít to nejlepší řešení a vhodně poskládat celé investiční portfolio tak, aby bylo odolné vůči výkyvům trhu. Proto jsme vybrali ty nejlepší poradce, a díky velkému množství dat je s klienty dokážeme spárovat na míru podle jejich potřeb,“ popisuje Martin Šetek.

Nová služba funguje od léta a k první TOP 30 Zaloto plánuje po čase vybrat dalších dvacet poradců, kteří mají v oblasti investic zkušenosti a dobré reference zákazníků. Postupem času bude do databáze zařazovat všechny finanční specialisty, kteří splní přísná vstupní kritéria, především pokud jde o hodnocení od zákazníků.

Více než 1000 poradců

Ty nejlepší finanční poradce přes investice vybírá Zaloto ze své rostoucí partnerské databáze specialistů, kteří obsluhují klienty napříč jednotlivými produkty, jako jsou hypotéky, životní pojištění, financování auta nebo právě investice. Tato databáze nedávno přesáhla významný milník v podobě tisícovky ověřených partnerů.

“Máme radost, že finanční specialisté mají o spolupráci s námi stále větší zájem a že tak můžeme klientům sehnat toho nejlepšího poradce přímo na míru pro ně. Kvůli rostoucí databázi zároveň v poslední době vylepšujeme celý systém, který poradcům nabízíme, a pracujeme na dalších službách a funkcích pro efektivnější spolupráci a komunikaci s klienty,” dodává Šetek.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Nesmrtelný Disney?

Dokázali byste najít člověka, který nikdy neslyšel o jediném díle této společnosti? Pravděpodobně ne. I přesto se akcie obchodují o 50 % níže. Disney Company slaví v letošním roce 100 let od založení, jaký bude její vývoj v následujících letech?

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

25. 01. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *