Neděle 13. června. Svátek má Antonín.

ZA PRVNÍCH PĚT MĚSÍCŮ ROKU 2016 ZAZNAMENALA RAIFFEISENBANK 15% MEZIROČNÍ NÁRŮST NOVĚ POSKYTNUTÝCH SPOTŘEBITELSKÝCH ÚVĚRŮ

Banky Raiffeisenbank 09.06.2016 | 13:45 0 Komentářů

Od ledna do května 2016 zaznamenala Raiffeisenbank 15% meziroční nárůst nových prodejů v oblasti spotřebitelských úvěrů. Bance se tak daří navázat na rekordně úspěšný loňský rok. Klienty oslovila zejména nabídka oblíbeného benefitu, kterým je odměna za řádné splácení ve výši až 50 000 Kč. Tento bonus se přitom vztahuje nejen na nové půjčky, ale i na refinancování a konsolidace. Akce mohou klienti využít už jen do konce června.

„Na zvýšeném zájmu o úvěry v naší bance má velký podíl atraktivita bonusu, který klient získá jako odměnu za řádné splácení,“ říká Natália Hrbáčková, produktová manažerka Raiffeisenbank, a dodává: „V souvislosti s aktuální situací extrémně nízkých úrokových sazeb pozorujeme rovněž neustále rostoucí poptávku po našich službách v oblasti refinancování a konsolidací. Důvodem, proč k nám klienti přecházejí, je kromě zmíněného finančního bonusu i výhodnější měsíční splátka.“

Výše finančního bonusu se odvíjí od objemu poskytnutých prostředků a doby splácení. Na rozdíl od jiných bank si Raiffeisenbank za poskytnutí a správu Rychlé půjčky, jak zní oficiální název produktu, neúčtuje žádný poplatek. Jak napovídá samotný název, výhodou je i rychlý schvalovací proces. Zájemci o Rychlou půjčku tak mají v 80 % případů peníze na svém účtu ještě v ten samý den, kdy o úvěr zažádali. Velké oblibě u stávajících klientů se pak těší i tzv. předschválené úvěry, které lze sjednat z pohodlí domova v rámci internetového či mobilního bankovnictví. „Půjčka je schválena obratem a klient tak má peníze k dispozici na svém účtu během několika minut,“ upřesňuje Natália Hrbáčková.

Zájemci o úvěr od Raiffeisenbank získají veškeré informace na webu www.epujcky.cz, případně na nonstop telefonní lince 800 900 900 nebo v kterékoli pobočce banky. Raiffeisenbank nabízí úrokové sazby, které začínají již na úrovni 5,9 % p.a. Nabídka finančního bonusu pro nové zákazníky však trvá jen do konce června letošního roku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.