CZK/€ 24.380 +0,14%

CZK/$ 23.706 +0,67%

CZK/£ 28.780 -0,02%

CZK/CHF 25.162 +0,38%

07. 07. 2022

0 komentářů

Y Soft kupuje EveryonePrint

 

Y Soft, přední poskytovatel kancelářských řešení pro digitální transformaci, dnes oznámil finální dohodu o akvizici společnosti EveryonePrint A/S, lídra na trhu cloudové dokumentové infrastruktury. Akvizicí upevňuje Y Soft svou vedoucí pozici poskytovatele integrované platformy správy tisku a digitalizace dokumentů pro cloudové i serverové instalace. 

EveryonePrint s více jak 60 zaměstnanci a centrálou v dánské Kodani nabízí zákazníkům Hybridní Cloudovou Platformu (známá pod obchodní značkou jako HCP), fungující jako alternativa k stávajícím tiskovým infrastrukturám.

Y Soft se rozhodl pro akvizici EveryonePrint díky robustní cloudové architektuře jeho produktu, dlouholeté a rozmanité zkušenosti se SaaS, cloudem a prodejními kanály a díky silnému důrazu na jednoduchost a orientaci na koncového zákazníka. Spojení v sobě nese 40 let společných zkušeností ve správě tisku a workflows, přesahuje 45 tisíc instalací celosvětově a pokrývá více než 120 zemí.

V průběhu několika následujících měsíců Y Soft plánuje začlenit EveryonePrint do vlastní organizace. Y Soft bude pokračovat v prodeji, službách a podpoře obou cloudových produktů (HCP od EveryonePrint a produktové rodiny YSoft SAFEQ Cloud). Technologická synergie mezi oběma společnostmi přinese zákazníkům Y Softu a EveryonePrintu možnost těžit z cloudových inovací, které budou dodávány ještě rychleji a efektivněji díky propojení silných stránek obou společností.

„Jsme nadšení, že můžeme přidat technologii EveryonePrint do naší roadmapy, stejně jako přivítat jeho talentované zaměstnance do Y Softí rodiny,” říká Václav Muchna, CEO a spoluzakladatel Y Softu. „Mohu ujistit zákazníky a partnery EveryonePrintu, že Y Soft bude pokračovat s globální podporou EveryonePrint produktů. Akvizice opět potvrzuje stabilní vizi Y Softu a jeho sílu v inovacích a dodávkách.”

„Globální dosah Y Softu pomůže skvěle naplnit misi EveryonePrintu transformovat svět tisku prostřednictvím cloudu,“ říká Tavs Dalaa, CEO a CTO, EveryonePrintu. „Naši zákazníci nám mohou věřit, že Y Soft bude plně podporovat budoucí funkce a verze našeho produktu,“ dodává. Tavs Dalaa převezme ve Y Softu pozici CTO pro oblast Imaging.

REKLAMA

„Y Soft pokračuje v upevňování své pozice na trhu správy tisku díky svým inovacím a akvizicím,“ říká Robert Palmer, viceprezident výzkumu v IDC pro skupinu Imaging, Printing, a Document Solutions. „S akvizicí EveryonePrintu získá Y Soft významné množství instalací, technologická aktiva a zdroje k posílení své cloudové strategie. Zároveň navýší své kapacity pro zákazníky a partnery hledající bezpečný, produktivní a efektivní ekosystém cloudového tisku pro hybridní kanceláře.“

Y Soft je jednotný poskytovatel HW a SW řešení pro zákazníky hledající plně integrovanou platformu, kam mohou přidávat nové funkcionality podle potřeby, přičemž chrání své investice do technologií bez nutnosti využití řady dodavatelů a podpůrných kontraktů. Pro partnerské prodejce znamená jednotná platforma ekonomicky výhodnější škálování a více cest na trh. Silné vazby na všechny dodavatele multifunkčních zařízení přináší zákazníkům integrovanou platformu, ze které může těžit každý. Akvizice bude dokončena v červenci 2022 s ohledem na probíhající regulatorní schválení. Finanční podmínky akvizice nejsou zveřejňovány.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Sedm důvodů, proč být pozitivní za současných podmínek na trhu

Jak jsem již dříve zmínila, současné prostředí na globálních trzích považuji za příliš pesimistické. Před dvěma lety jsme se nacházeli ve víru celosvětové pandemie a nebyli jsme si jisti, zda se vůbec někdy podaří vyvinout účinnou vakcínu proti COVIDu. Dnes se nacházíme v jiné situaci. Samozřejmě, že […]

Text: Redakce

Foto: Invesco

02. 08. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.