CZK/€ 23.665 +0,17%

CZK/$ 21.955 -0,23%

CZK/£ 27.592 +0,55%

CZK/CHF 24.356 +0,50%

07. 06. 2012

0 komentářů

Subjekty:

Výstava divadelních plakátů v LBBW Bank CZ

 


 

Koncem května proběhla v historických prostorách pobočky LBBW Bank CZ v Jihlavě vernisáž výstavy divadelních plakátů akademické malířky Ireny Fila Wagnerové. Vystavená díla si mohou klienti a návštěvníci pobočky prohlédnout až do konce letošního roku.

„Výstavy umělců v pobočkách LBBW Bank CZ patří k pravidelným aktivitám banky. Velmi rádi nabízíme naše prostory zejména umělcům působícím v regionech, začínajícím autorům, ale samozřejmě i umělcům zvučných jmen. Spolupráce s paní Wagnerovou nás velmi těší i proto, že zároveň působí v Horáckém divadle, kterého je LBBW Bank partnerem,“ uvedla Markéta Jílková, ředitelka jihlavské pobočky LBBW Bank CZ.

Slavnostní vernisáže se zúčastnili jak zástupci banky, významní klienti a obchodní partneři LBBW Bank CZ z regionu, tak také zástupci města Jihlavy.

Výstava bude pro návštěvníky zpřístupněna až do konce letošního roku.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Starý obraz - investice do umění - malba

Lze považovat umění za investici?

Koupě obrazu nebo jiného uměleckého artefaktu, který si možná i zamilujete a který vám přinese dlouhodobé potěšení, může být prý i investicí. Umění má údajně vlastnosti, které jiná aktiva nemají. Je umění novou, rozvíjející se kategorií aktiv dobře diverzifikovaného portfolia, nebo jenom nafukující se bublina?

Text: Radovan Novotný

16. 05. 2017

Investice do umění – zajímavé výnosy, dlouhý horizont i nemalá rizika

Alternativní investice mohou být vždy zajímavým zpestřením investičního portfolia, i když je pravdou, že klasické nástroje zřejmě nikdy nenahradí. Jednou z oblíbených alternativ může být investice do umění nabízející možnost zajímavého zhodnocení, které je ale vykoupeno nemalými riziky a nízkou likviditou.

Text: Daniel Kuchta

03. 02. 2014

Hledáte pohádkovou investici? Co třeba pero za 1 mil. EUR

Zlato, umění, diamanty… investiční příležitosti, které lze spojit do jedné: pero. Obyčejná psací potřeba se může stát nejen ukázkou luxusu či sběratelským artiklem, ale i investicí. Jaké příležitosti a jaká rizika nabízí?

Text: Petr Zámečník

25. 06. 2013


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *