Úterý 20. října. Svátek má Vendelín.

Výkonným ředitelem obchodního oddělení mBank je Paweł Kucharski

Banky mBank 29.01.2014 | 10:58 0 Komentářů

Výkonným ředitelem obchodního oddělení mBank pro Českou a Slovenskou republiku se stal Paweł Kucharski. Doplnil tak chybějící článek v top managementu mBank, který doposud tvořili Roman Truhlář, generální ředitel pro ČR a SR, Przemysław Kłobut, výkonný ředitel finančního oddělení a Grażyna Zawisza, výkonná ředitelka oddělení řízení rizik. Ve své pozici odpovídá Paweł Kucharski za marketing, produktovou nabídku a obslužné a prodejní kanály.

Svoji profesní kariéru v mBank zahájil Paweł Kucharski v roce 2000 a patřil mezi prvních 15 zaměstnanců, kteří úspěšný model mBank rozjížděli na polském trhu. Během následujících třinácti let prošel jako manažer všemi odděleními obchodní divize mBank. Během jeho působení se polská mBank s více než 3 miliony zákazníků stala jednou z nejúspěšnějších bank v oblasti služeb zákazníkům a samotná značka mBank nejsilnějším brandem na polském trhu.

mBank má v Čechách a stejně jako na Slovensku stále velký růstový potenciál. Moje ambice jsou v tomto směru také vysoké, protože držíme v rukách i jedno eso. V únoru nabídneme revoluční internetové bankovnictví, které, jak věřím, přivede do mBank mnoho nových zákazníků. Ruku v ruce s tím měníme firemní design a logo a moje úsilí bude směrovat i k tomu, abychom v Čechách a na Slovensku dále posílili úspěšnou značku mBank,“ říká Paweł Kucharski.

Paweł Kucharski je ženatý a mé dvě dcery.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.