Čtvrtek 22. dubna. Svátek má Evžénie.

Vyhrajte účast na exklusivním semináři v Silicon Valley: soutěž PayPal Influencers Contest 2015

Banky 09.02.2015 | 17:11 0 Komentářů

Od 9. února do 20. srpna 2015 se může každý český poskytovatel řešení a systémový integrátor postavit své konkurenci a zúčastnit se soutěže PayPal Influencers Contest 2015. Firma, která dosáhne nejvyššího počtu zaregistrovaných a aktivních prodejců, vyhraje účast na 4denním školicím semináři v kalifornském San Jose. (Tisková zpráva: PayPal) 

Po úspěšném zahájení ve Španělsku spouští PayPal soutěž Influencers Contest v České republice a na dalších 20 evropských trzích. Cíl soutěže je jednoduchý – nabídnout specialistům prostor, kde mohou změřit, jaký vliv mají v oblasti elektronického obchodování. Příležitost ke střetnutí s dalšími společnostmi umožní výměnu názorů a nápadů a vytvoří jedinečné podmínky pro rychlé, pohodlné a bezpečné transakce co největšímu počtu obchodníků ve střední a východní Evropě.

„Naše společnost považuje online agentury a systémové integrátory za důležité partnery v poskytování rychlých, bezpečných a pohodlných platebních řešení určených pro prodejce a obchodníky. Soutěž PayPal Influencers Contest pro ně představuje jedinečnou příležitost k dalšímu zviditelnění a ke zvýšení prodejů jejich klientů,“ říká Damien Perillat, generální ředitel společnosti PayPal pro střední a východní Evropu.

Vítězná firma v této soutěži získá možnost vyslat dvě osoby do San Jose v Kalifornii na 4denní exklusivní seminář v sídle společnosti PayPal. Součástí výhry je úhrada cestovních nákladů, ubytování, pojištění a exklusivní školení. Pro firmy, které se umístí na druhém a třetím místě, budou připraveny další atraktivní ceny.

Účastníci se mohou zaregistrovat do soutěže podle pokynů na webu Influencers Contest zde. Účast je podmíněna registrací v programu PayPal Partnership Program a automatickým vytvořením ko-brandované registrační podstránky. Soutěže PayPal Influencers Contest CEE – 2015 se může zúčastnit libovolný poskytovatel řešení a systémový integrátor, z účasti jsou ovšem vyloučeni poskytovatelé platebních služeb.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.