CZK/€ 24.645 -0,26%

CZK/$ 23.422 -0,13%

CZK/£ 29.110 -0,59%

CZK/CHF 23.502 -0,56%

30. 08. 2012

0 komentářů

Subjekty:

Výhodnější a jednodušší financování zemědělské techniky od UniCredit Leasing

 


 

„Značkové financování je úspěšným obchodním modelem UniCredit Leasing a Komoditní linie jsou přirozeným navazujícím projektem. Komoditní linie ZEMĚDĚLSKÁ TECHNIKA umožní nastavit výhodnou spolupráci s důležitými obchodníky se zemědělskou technikou v jednotlivých regionech a tím nabídnout výhodnější podmínky financování i pro koncové klienty,“ uvedl Marek Chvojka, ředitel divize Retailového financování UniCredit Leasing.

Zájemci o financování zemědělské techniky mají nyní možnost získat u vybraných smluvních partnerů UniCredit Leasing úvěrové produkty řady CreditAgro od UniCredit Leasing v režimu rychlého schválení. Jedinou podmínkou je vyplnění tzv. „AGRO dotazníku“ a doložení totožnosti žadatele.

Projekt Komoditní linie zastřešuje a systematicky řídí spolupráci s malými a středními značkami nebo prodejci a umožňuje navazování nových partnerských kontraktů, případně lépe využít potenciálu partnerů stávajících. Celý koncept Komoditních linií charakterizuje jednotná grafika, která je z části individualizována pro každého z partnerů propojením loga komoditních linií a loga partnera a přitom jasně odkazuje na příslušnost k silné finanční skupině.

Projekt Komoditní linie zahrnuje několik samostatných segmentů (vedle ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY např. KOMUNÁLNÍ TECHNIKA, STAVEBNÍ TECHNIKA, GASTRONOMIE, ICT).

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Pražská burza - Burza cenných papírů Praha - Burzovní palác - akcie, dluhopisy, deriváty

Kde brát peníze? Na burze přece…

Kde bankovní financování nestačí, nastupují kapitálové trhy. Na burzu vstupuje sociální síť Pinterest, Lyft, má ho následovat Uber. Vlastníci těchto firem chtějí prodat akcie, které se začnou, bude-li úpis úspěšný, obchodovat na burze.

Text: Radovan Novotný

10. 05. 2019

Michal Chudáček: Vydělávejte až 10 % ročně. S factoringem

Investovat lze různými způsoby. Jedním z nich je investice do pohledávek. Je rizikovější. Ale nese zajímavý výnos. „Není to určeno pro zcela drobné střadatele, ale spíše pro bohatší jednotlivce a malé investiční skupiny,“ říká spoluzakladatel projektu Investiční aukce Michal Chudáček.

Text: Petr Zámečník

02. 12. 2013


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.