Pondělí 21. června. Svátek má Alois.

Vychutnejte si svou investici do dna! Atraktivní úrok a pivo na Fundlift.cz nabízí Pivovar Zvíkov

Investice 19.07.2016 | 20:05 0 Komentářů

Atraktivní úrok a k tomu část v pivu! Na první platformu pro investiční crowdfunding v Česku Fundlift.cz vstoupil Pivovar Zvíkov. Skrze čtyřletý dluhopis s úrokovou sazbou 6,5 % p.a. a k tomu 1 % ročně v pivu chce lokální pivovar s řadou ocenění získat tři miliony korun na rozvoj vybavenosti a wellness služeb. (Tisková zpráva: Fundlift)

Úrok je splatný pololetně, pivo každoročně k odběru přímo v Pivovaru Zvíkov. Investice do Pivovaru Zvíkov nabízí příležitost podílet se na financování zavedeného a mnohokrát oceněného rodinného podniku v odvětví, které roste průměrně o 20 až 25 % ročně. Prostředky získané na Fundliftu chce Pivovar Zvíkov vložit do rozvoje toho, co přináší vysokou ziskovou marži: zvýšení luxusu hotelových kapacit a souvisejícího rozšíření wellness služeb a gastro technologií v pivovaru. 

„Pivo ze Zvíkova je jedním z nejuznávanějších a nejvíce oceňovaných piv u nás. V době, kdy ve světě i v Česku stoupá poptávka po řemeslném pivu z minipivovarů, které má skutečnou chuť a tradici, oslovuje Pivovar Zvíkov investory atraktivní investiční příležitostí. Investujte do dalšího rozvoje minipivovaru, získejte dobrou investici v růstovém oboru a k tomu s atraktivním úrokem 7,5 % ročně. Přijeďte ochutnat, vypijte pivo s přáteli, rodinou nebo s majiteli Pivovaru Zvíkov. Vychutnejte si svou investici do dna,“ láká výkonná šéfka Fundliftu Andrea Lauren.

Prodej piva z minipivovarů neboli řemeslného piva zaznamenává na všech hlavních světových trzích i v České republice bezprecedentní růst přes stagnaci celkové spotřeby piva ve světě. Důvodem jsou kvalita, rozmanitost i měnící se sezónní nabídky piv, které návštěvníci jinde nenajdou. Tím dokáží minipivovary upoutat mileniály, ženy a další zákazníky, kteří nejsou typickými pivaři.

 „Myšlenka vydat dluhopisy na Fundliftu nás oslovila především proto, že se našimi věřiteli stanou konkrétní lidé, které, jak věříme, budeme v našem pivovaru pravidelně potkávat. I proto nabízíme našim investorům část protiplnění v pivě a doufáme, že ho u nás vypijí s námi“, doplňuje Josef Valenta, spolumajitel Pivovaru Zvíkov. Veškeré podrobnosti o emisi Pivovaru Zvíkov jsou na Fundlift.cz 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.