Úterý 20. dubna. Svátek má Marcela.

Volkswagen Financial Services reaguje na vzrůstající oblibu malých vozů

Investice 14.09.2015 | 12:34 0 Komentářů

Škodu Citigo Fresh nabídne se slevou 30 tisíc

Finanční společnost Volkswagen Financial Services (dříve ŠkoFIN) nabízí od 8. září prostřednictvím úvěrové služby ŠKODA Financial Services akční model Citigo Fresh s nejvyšším stupněm výbavy Style. Třídveřová varianta s motorem 1.0 TSI bude při využití financování od Volkswagen Financial Services k dostání za akční cenu 199 900 Kč, původní cena vozu je tedy zlevněna o 30 000 Kč. Společnost tak reaguje na současný trend malých vozů, které jsou mezi českými řidiči stále oblíbenější. Vyplývá to i z žebříčku nejprodávanějších vozů za prvních pět měsíců letošního roku, který sestavil Svaz dovozců automobilů (SDA).

Segment malých vozů se na českém trhu těší rostoucí oblibě řidičů. Malé automobily jsou vyhledávané nejen díky svým nízkým nákladům na provoz, ale i kvůli užitným vlastnostem. „Malé vozy, ať již třídveřové nebo pětidveřové hatchbacky, jsou vhodné jak do města, tak i na krátké vzdálenosti mimo město. Oblíbené jsou zejména mezi ženami. Velkou výhodou je parkování, které je s těmito vozy podstatně snazší a příjemnější díky signalizaci vzdálenosti při parkování, která je součástí základní výbavy modelu Citigo Fresh. Pro přepravu jedné nebo dvou osob je malé vozidlo ideálním řešením pro městské a příměstské jízdy i díky své obecně nižší spotřebě, ke které přispívá jeho nízká hmotnost a výkonný motor s nižším objemem, “ říká Petr Abrahámek, ředitel retailového prodeje ve Volkswagen Financial Services.

Volkswagen Financial Services nabízí nejmenší model značky ŠKODA

Kromě klasické varianty Citigo, nejmenšího škodováckého modelu, je nově v nabídce i její verze Fresh s nejvyšším stupněm výbavy Style a několika dalšími doplňky. „Mezi doplňky ve výbavě vozu ŠKODA Citigo Fresh patří tříramenný kožený volant s krytkou Silver, madlo ruční brzdy z kůže a také kožená hlavice řadicí páky. Pro pohodlnější řízení je vůz vybaven i signalizací vzdálenosti při parkování,“ doplňuje Petr Abrahámek. 

Model Citigo Fresh je s financováním ŠKODA Financial Services v akční nabídce za 199 900 Kč. Zvýhodněná cena se vztahuje na třídveřovou verzi s výkonem 55 kW a benzínovým pohonem. ŠKODA Citigo je typický městský vůz se skvělými jízdními vlastnostmi a atraktivním designem. V nejvyšším stupni výbavy ve variantě Fresh je skvělým prostředkem pro každodenní používání, při kterém je výhodná i jeho spotřeba 4 litrů paliva na 100 km. Přepravu všeho potřebného zajistí dostatečně velký zavazadlový prostor.

Splátka předem činí 30 % ceny, tedy 59 970 Kč, výše úvěru potom 139 930 Kč. Při uzavření úvěrové smlouvy v délce 48 měsíců je měsíční splátka s pojištěním 3 499 Kč. ŠKODA Pojištění Standard zahrnuje havarijní pojištění, povinné ručení (10% spoluúčast) s uznáním bonusů za bezeškodní průběh dosavadních pojištění a pojištění skla s limitem plnění 10 000 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.