CZK/€ 24.740 -0,75%

CZK/$ 23.825 -0,54%

CZK/£ 29.064 -0,56%

CZK/CHF 23.823 -0,84%

21. 02. 2012

0 komentářů

Subjekty:

Volksbank CZ zvýhodňuje zahraniční platby v rublech

 


 

Registrujeme stále větší zájem o transakce v rámci mezinárodního platebního styku a těmto klientům se snažíme vycházet vstříc prostřednictvím nových produktů a služeb. Zvýhodněná nabídka pro obchodování v rublech je jen dalším přirozeným vývojem, který vyplývá ze zvýšené poptávky našich klientů, ale i z toho, že jsme v nedávné době získali nového vlastníka – silnou ruskou banku Sberbank.  Je to jeden z kroků, kterými chceme podpořit obchody našich klientů s jejich ruskými partnery,“ objasňuje Renáta Brabcová, vedoucí Sales Management Corporate Volksbank CZ.

Volksbank CZ již nyní poskytuje zvýhodněné mezinárodní platby v rámci celého koncernu Volksbank. Banka aktuálně rozšířila nabídku také o příchozí a odchozí platby v rublech mezi ruskými bankami a Volksbank. Nové sazby jsou platné od 20. února 2012. Ostatní platby v rublech směřující mimo Rusko budou nadále účtovány jako standardní cizoměnová platba.

Nové poplatky za uskutečnění platby v rámci zahraničního platebního styku s ruskými bankami, tzv. Rubl platba, činí:

  • Vyšlá platba 300 Kč
  • Došlá platba 100 K

Více informací na www.volksbank.cz.

 

REKLAMA

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Inflace otřásá Ruskem

Zavládla nejistota, poprvé za několik měsíců byla prolomena psychologická úroveň 60 rublů za dolar a kurz se dostal na hodnotu 64,2 rublů. Z pohledu médií ruská centrální banka zpomalila propad tím, že až do konce roku suspendovala nákup cizích měn „pro doplnění svých devizových rezerv“. Toto mělo vyloučit další tlaky na rubl, ale následné kroky měnové politiky ukázaly, že centrální banka snížením úrokových sazeb vysílá signál poněkud jiný.

Text: Radovan Novotný

10. 08. 2015

Rok 2014: Akcie i dluhopisy vyčerpaly potenciál

Rok 2014 byl povětšinou investorům nakloněn, i když zisky byly zpravidla nízké. Dařilo se akciím i státním dluhopisům. Rok 2014 ale také přinesl dva převratné trendy, které budou mít zásadní globální dopad: začal silně posilovat americký dolar a výrazně poklesla cena ropy.

Text: Jan Traxler

05. 01. 2015

Padající měna: Kupujte, dokud je co koupit!

Na ruské trhy dopadá v průběhu dvou dekád již druhá velká krize. Rublu se nedaří, psychologické hranice byly pokořeny a nepomohly ani výrazné intervence centrální banky a zvýšení vyhlašované úrokové sazby. Na řadě jsou opatření politická, a s nimi souvisí velká nejistota.

Text: Radovan Novotný

19. 12. 2014


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.