Neděle 20. září. Svátek má Oleg.

Volksbank CZ – podzimní kampaň podpoří nový Program SPOŘENÍ

Banky Sberbank 31.08.2012 | 13:43 0 Komentářů

Se začátkem školního roku startuje Volksbank CZ novou kampaň zacílenou na podporu prodeje depozitních produktů pro retailové klienty. Pod názvem Program SPOŘENÍ banka nabízí atraktivní zhodnocení úspor díky variabilní škále produktů a individuálnímu přístupu k potřebám svých klientů. Ti také hrají hlavní roli v kampani, kde jejich 100% osobnost získává nadstavbu v podobě až 4,13 % ročně díky vysokému úročení jejich vkladů a nadstandardní péči. Kampaň potrvá do poloviny října a na veřejnost bude působit i prostřednictvím nových multimediálních nástrojů a moderních technologií.

„To, že je krédem Volksbank CZ nadstandardní péče a individuální přístup k zákazníkovi, jsme komunikovali již v jarní kampani cílené na firemní klientelu. Na obdobném principu stavíme i nyní, protože nově nabízený Program SPOŘENÍ přináší širokou variabilitu a možnost sestavení produktové řady na míru. Díky tomu dokážeme vyjít vstříc individuálním potřebám každého klienta,“ upřesňuje Roman Knaus, ředitel Sales Management Volksbank CZ. „Program je rozdělen do třech pilířů podle časových horizontů dostupnosti úspor a pokrývá komplexní nabídku v oblasti spoření. Vhodným výběrem a sestavením, se kterým pomohou naši bankéři, se klient může dostat k atraktivnímu úročení při zachování dostupnosti peněz dle svých potřeb a plánů,“ doplňuje Knaus.

„Atraktivní nabídku spořicího programu chceme podpořit intenzivní komunikační kampaní, se kterou se budou klienti potkávat nejen prostřednictvím klasických reklamních nosičů. Nově využíváme i moderní multimediální techniky a mobilní technologie, které získávají na popularitě a umí zacílit na nové skupiny zákazníků a podat jim informaci neotřelou formou,“ komentuje kampaň Renata Němcová Pixová, ředitelka marketingu a komunikace Volksbank CZ. „Hlavní roli v nové kampani hrají klienti, které jsme obrazně ‚přepočítali na procenta‘. Respektujeme své klienty a víme, že jsou 100% osobnostmi. Novým Programem SPOŘENÍ je chceme obohatit, proměnit a dát jim něco navíc. Tuto proměnu jsme graficky ztvárnili barevným pruhem na černobílé fotografii, ve které klienta ‚vylepšujeme‘. Hlavní motto kampaně, které zní ‚až 4,13 % ročně k Vašemu spoření‘ vrací tuto myšlenku do bankovní řeči,“ vysvětluje Němcová. Na kreativní stránce kampaně se podílela agentura MADE BY VACULIK.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.