Pondělí 10. srpna. Svátek má Vavřinec.

Vladimír Komjati vede v Air Bank nově vzniklý tým Komunikace

Banky Air Bank 09.10.2019 | 10:05 0 Komentářů

Air Bank od října slučuje týmy Marketingové komunikace a Komunikace s veřejností a zaměstnanci. Nové oddělení s jednoduchým názvem Komunikace povede Vladimír Komjati, který doposud v Air Bank šéfoval Komunikaci s veřejností a zaměstnanci. 

Dosavadní vedoucí Marketingové komunikace Air Bank Lenka Rosolová se rozhodla přijmout novou výzvu a od října se připojit k týmu, který má ve skupině PPF na starost telekomunikace.

Vladimír Komjati (39) v Air Bank začínal před sedmi lety jako tiskový mluvčí banky. Postupně převzal odpovědnost i za komunikaci na sociálních sítích a interní komunikaci Air Bank. V nové pozici vedoucího oddělení Komunikace bude mít na starosti také řízení značky, nadlinkovou a podlinkovou komunikaci a online marketing.

Vladimír Komjati do Air Bank přišel v roce 2012 z české pobočky Microsoftu, předtím působil v agenturách EMC a Madison Public Affairs. Je absolventem VŠE v Praze se specializací na podnikovou ekonomiku, management a marketing. Ve volném čase se nejradši věnuje rodině a svým dvěma dětem. Zajímá se také o vaření, hudbu a sport.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.