Úterý 22. září. Svátek má Darina.

Visa Europe a Telefónica formují strategické partnerství

Banky 11.07.2012 | 18:22 0 Komentářů

Visa Europe se stává preferovaným evropským partnerem společnosti Telefónica pro mobilní platby.

Telefónica Digital a Visa Europe oznámily koncem minulého týdne dohodu o celoplošném strategickém partnerství v oblasti mobilního trhu. Jejím cílem je přinášet nové obchodní příležitosti v zemích Evropy. V rámci tohoto partnerství by měly obě firmy investovat do rozvoje inovativních produktů a služeb v oblastech jako je mobilní peněženka, bezkontaktní platby (NFC) nebo služby obchodníkům pro platby mobilem.

Tato strategická dohoda byla postavena na již existujícím modelu obou společností ve Velké Británii a Irsku. Nyní se formalizuje pro celou Evropu a stanovuje tak asociaci Visa Europe jako preferovaného partnera pro vydávání značkových platebních karet a rozvoj souvisejících služeb v oblasti mobilních plateb.

Strategické partnerství s Visa Europe podpoří stávající rozvoj mobilních služeb a zároveň pomůže identifikovat a rozvíjet nové příležitosti v oblastech služeb obchodníků, sítě prodejen akceptujících mobilní platby a bezkontaktní platby jako takové. Visa přináší do partnerství rozměr a odbornost v oblasti plateb a  Telefónica silné spotřebitelské značky a stávající zkušenost v oblasti mobilních plateb. Toto vzájemné propojení umožní společnosti Telefónica také přístup k odbornosti uvnitř sítě Visa Europe a jejích partnerských společností.

Visa je pro nás strategickým partnerem v Evropě už nespočet let. Pomáhá nám zkoušet, testovat a nakonec i uvádět na trh produkty mobilních plateb,” říká Joaquin Mata, ředitel finančních služeb Telefónica Digital. “Evropa má ohromný nevyužitý potenciál a skrze toto partnerství s Visa Europe chceme odemknout dveře k významným obchodním příležitostem,” dodává Joaquin Mata.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.