Sobota 24. října. Svátek má Nina.

Viola Baštýřová novou vedoucí komunikace a tiskovou mluvčí Partners

Novou vedoucí komunikace a tiskovou mluvčí finančně poradenské společnosti Partners se stala Viola Baštýřová (32). Na této pozici bude mít na starost externí a interní komunikaci společnosti a projekt Den finanční gramotnosti.

Partners jako jednička na českém finančně-poradenském trhu si jsou vědomi důležitosti externí komunikace, proto budeme nadále pokračovat v nastaveném trendu otevřené a proaktivní komunikace směrem k médiím. Zaměříme se jak na posílení mediálního obrazu našich odborníků, tak i na specializované mediální projekty, jako je třeba Finanční barometr. Samostatným, dlouhodobým projektem, který jsme zahájili v loňském roce, bude Den finanční gramotnosti. Ten v letošním roce rozšíříme o další aktivity zasahující jak do externí, tak interní komunikace,“ říká Viola Baštýřová.

Viola Baštýřová má bohaté zkušenosti z oblasti public relations, zejména v segmentu finančních klientů a klientů z oblasti HR. Posledních sedm let působila v předních českých PR agenturách Crest Communications, Stance Communications a naposledy na pozici Account Managera v Native PR. Předtím (do března 2005) pracovala v Nezávislém producentském a televizním studiu BOX TV na pozici producentky a scénáristky. V současné době také působí jako mentorka v programu Link českého PR klubu.

V letech 1999 až 2002 absolvovala Vyšší odbornou školu publicistiky v Praze (VOŠP), obor kulturní televizní publicistika. Ve volném čase se věnuje divadlu, filmu, četbě beletrie a cestování.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.