CZK/€ 24.670 +0,08%

CZK/$ 23.067 -0,29%

CZK/£ 29.002 +0,34%

CZK/CHF 23.990 -0,06%

04. 04. 2012

0 komentářů

Subjekty:

Viola Baštýřová novou vedoucí komunikace a tiskovou mluvčí Partners

 


 

Partners jako jednička na českém finančně-poradenském trhu si jsou vědomi důležitosti externí komunikace, proto budeme nadále pokračovat v nastaveném trendu otevřené a proaktivní komunikace směrem k médiím. Zaměříme se jak na posílení mediálního obrazu našich odborníků, tak i na specializované mediální projekty, jako je třeba Finanční barometr. Samostatným, dlouhodobým projektem, který jsme zahájili v loňském roce, bude Den finanční gramotnosti. Ten v letošním roce rozšíříme o další aktivity zasahující jak do externí, tak interní komunikace,“ říká Viola Baštýřová.

Viola Baštýřová má bohaté zkušenosti z oblasti public relations, zejména v segmentu finančních klientů a klientů z oblasti HR. Posledních sedm let působila v předních českých PR agenturách Crest Communications, Stance Communications a naposledy na pozici Account Managera v Native PR. Předtím (do března 2005) pracovala v Nezávislém producentském a televizním studiu BOX TV na pozici producentky a scénáristky. V současné době také působí jako mentorka v programu Link českého PR klubu.

V letech 1999 až 2002 absolvovala Vyšší odbornou školu publicistiky v Praze (VOŠP), obor kulturní televizní publicistika. Ve volném čase se věnuje divadlu, filmu, četbě beletrie a cestování.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Martin Cibulka

Martin Cibulka: Detektor lži do každé banky? Ne…

Banky využívají u velkých obchodů odborníky na „odhalování lží“. Běžný klient se ale s jejich prací nepotká. V čem tato práce spočívá? A rozšíří se „detektor lži“ do každé banky? Odpovídá Martin Cibulka, odborník na „odhalování lží“ a člen týmu vyvíjející „křeslo pravdy“.

Text: Petr Zámečník

11. 09. 2018


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.