Úterý 11. srpna. Svátek má Zuzana.

Věrnostní program Mastercard Priceless Specials přináší členům unikátní privátní koncert britských legend Stereo MC‘s

Soutěž MasterCard 20.08.2019 | 16:21 1 Komentář

Praha 20. srpna – Společnost Mastercard v rámci věrnostního programu Priceless Specials pořádá soutěž o 250 vstupenek na privátní koncert Stereo MC‘s. Šance získat lístky na tuto britskou taneční a hiphopovou legendu budou mít uživatelé karet Mastercard a Maestro registrovaní v programu, kteří odkliknutím speciálního odkazu potvrdí svoji účast v soutěži a provedou alespoň jeden nákup u kteréhokoliv partnerského obchodníka Priceless Specials. Soutěž o vstupenky na Stereo MC´s se koná v období od 20. srpna do 25. září 2019.

Šance na výhru se zvyšují s nákupy u společností MOL, COMFOR nebo Fruitisimo, pro které je v soutěži určeno celých 150 kusů vstupenek. Každá platba je samostatně vložena do elektronického slosování, které o výhercích nakonec rozhodne. Čím více plateb soutěžící uskuteční, tím vyšší šanci na výhru mají. Výherci budou kontaktováni telefonicky nejpozději do 2. října 2019. Privátní koncert Stereo MC´s se uskuteční 10. října 2019 v Retro Music Hall v Praze.

Věrnostní program Priceless Specials byl spuštěn v květnu 2015 v České republice a na Slovensku jako úplně první svého druhu na světě. Koncept je postavený na tom, že registrovaným umožňuje získávat odměny formou cashback (peníze zpět) za platby kartami Mastercard a Maestro u partnerských obchodníků až do výše 20 procent z ceny. Mezi partnery programu patří například čerpací stanice MOL a síť multikin Cinema City nabízející tříprocentní cashback nebo prodejci chovatelských potřeb Pet Center, módního oblečení Orsay a hraček Sparkys s pětiprocentním cashbackem. Držitelé karet získali díky cashback v součtu zpět už přes 62 milionů korun.

Vedle toho se účastníkům sčítají jejich veškeré platby kartou u obchodníků a e-shopů a v závislosti na jejich počtu jim vznikají nároky na různé slevy a výhody ve čtyřech úrovních od bronzové až po platinovou. Do programu se může registrovat každý držitel karty Mastercard nebo Maestro starší 18 let. Všechny podrobnosti k registraci a členskému účtu včetně přehledu partnerských obchodníků jsou na www.specials.cz.

 

Jeden komentář: “Věrnostní program Mastercard Priceless Specials přináší členům unikátní privátní koncert britských legend Stereo MC‘s”

  1. program napsal:

    pěkní podvodníci….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.