Čtvrtek 22. dubna. Svátek má Evžénie.

Veletrh Investor představí více než 230 vystavovatelů z 35 zemí světa

Investice 11.08.2015 | 11:33 0 Komentářů

Národní banka Ukrajiny, největší čínský producent investičního zlata China Gold Coin Incorporation, jeden z nejvýznamnějších německých obchodníků s mincemi a zlatem Emporium Hamburg nebo aukční domy Künker, Rauch, Gärtner a Schlegel se představí na pátém ročníku mezinárodního veletrhu Investor. Ten proběhne společně s osmnáctým ročníkem veletrhu Sběratel od 3. do 5. září 2015 na výstavišti PVA EXPO Praha – Letňany. 

Zájemci o alternativní investice do mincí, medailí, filatelie, zlata, stříbra nebo diamantů zde budou moci na jednom místě porovnat nabídku více než 230 vystavovatelů z 35 zemí světa. Řada zahraničních firem se v rámci českého trhu prezentuje pouze na veletrhu Investor, a návštěvníci tak budou mít možnost zhlédnout zboží, které není nikde jinde v prodeji. 

Jaká alternativní investice se nejvíce vyplatí?

Návod, jak začít investovat do různých typů alternativních komodit, nabídne začínajícím investorům konference Trading Expo & Alternativní investice, která se koná ve dnech 3. a 4. září jako doprovodný program veletrhu. „Vedle téměř dvou desítek přednášek bude určitě zajímavou událostí kulatý stůl, u kterého budou obhájci různých typů investic (drahé kovy, diamanty, pronájmy bytů, poštovní známky ad.) hledat odpověď na otázku „Která investice je ta nejlepší?“. Sám jsem zvědavý, k čemu dospějí,“ říká organizátor veletrhu, Jindřich Jirásek. Konference nabídne i zajímavé přednášky na téma investic do vína či do zemědělské půdy a chybět nebude ani například jablonecká Česká mincovna, která uvede, do kterých pamětních mincí se i přes klesající ceny drahých kovů vyplatí investovat.

Konference Trading Expo & Alternativní investice se koná ve stejných prostorách jako mezinárodní veletrhy Sběratel a Investor. Registrovaní návštěvníci konference mají na oba veletrhy vstup zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.