CZK/€ 24.595 -0,26%

CZK/$ 23.074 -1,07%

CZK/£ 29.006 -0,24%

CZK/CHF 23.852 -0,57%

26. 01. 2022

0 komentářů

V soutěži Finanční produkt roku 2021 získaly Raiffeisenbank a Equa bank 1., 2. i 3. místo

 

Nejlepší podnikatelský účet má Equa bank, druhý nejlepší běžný účet Raiffeisenbank. 

Každoroční soutěž portálu Finparáda.cz “Finanční produkt roku” ocenila i letos produkty finančních institucí. Raiffeisenbank a Equa bank získaly v různých kategoriích všechna tři umístění na stupních vítězů. Úspěch slavily podnikatelský i běžný účet a také hypotéka.

1. ledna 2022 se Raiffeisenbank stala 100% akcionářem Equa bank, ale všechny produkty a služby Equa Bank poskytuje i nadále v původním rozsahu a beze změn.

„Vážíme si toho, že se nám podařilo uspět v těch nejdůležitějších kategoriích. Naše služby a produkty připravujeme v celé skupině Raiffeisen vždy společně s klienty. O to více je pro nás ocenění v tomto hlasování důležité,“ říká Igor Vida, předseda představenstva a generální ředitel Raiffeisenbank.

Kategorii Bankovní účty pro fyzické osoby podnikající ovládla podruhé v řadě Equa bank se svým Běžným účtem pro podnikatele. Ten je nabízen zcela zdarma bez jakýchkoliv poplatků za běžné transakce.

REKLAMA

V kategorii běžných účtů obsadil stříbrný stupínek CHYTRÝ účet od Raiffeisenbank, který je veden zcela zdarma, a to včetně příchozích i odchozích plateb (i tzv. okamžité platby jsou zdarma). Výběry z vlastních i cizích bankomatů doma i v zahraničí jsou rovněž bez poplatku. Smartbanking od Raiffeisenbank během posledních let doznal velký progres v počtu nových funkcionalit. Banka nabízí platby pomocí služeb Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay a vlastní aplikace RaiPay.

Bronzovou příčku v kategorii hypoték získala Účelová hypotéka od Equa bank. Sjednání i vedení úvěru je zdarma a odhad nemovitosti provádějí externí odhadci (u bytové jednotky je v některých případech možné provést online ocenění zdarma). Hypotéku lze využít na koupi bytu, domu, rekreační chalupy nebo stavebního pozemku. Financovat lze také výstavbu nebo rekonstrukci nemovitosti a vypořádat pomocí ní vlastnické vztahy.

 

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Tomas Rosa, kryptoanalytik Raiffeisenbank

Tomáš Rosa: V bance držíme krok s hackery

Jednu z důležitých funkcí k ochraně bankovních produktů drží kryptografie. Čím se zabývá a jakou roli v bankovním světě má? Odpovídá Tomáš Rosa, kryptolog Raiffeisenbank.

Text: Petr Zámečník

04. 10. 2018


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.