Sobota 25. září. Svátek má Zlata.

V půlce března proběhne na VŠE jubilejní desátá Investiční konference

Investice 05.03.2019 | 09:35 0 Komentářů

V polovině března proběhne jubilejní desátá Investiční konference, pořádaná studentským spolkem Klubem investorů. Stejně jako v předešlých ročnících je i letos hlavním cílem 10. Investiční konference uskutečnit kvalitní přednášky, workshopy a diskuze na nejrůznější investiční témata. Můžete se těšit na mnohé významné osobnosti z investiční a obchodní sféry, kteří s námi během celého trvání konference budou sdílet své znalosti, strategie, názory a především zkušenosti z praxe. Konference proběhne během tří dnů (11.-13.3.) na Vysoké škole ekonomické.

Jako první odstartujeme v pondělí 11.3. workshopem s Michalem Trníkem z Patrie na téma Robo Advisory. Dále nebude chybět Tomáš Raška z Natland Group, který bude mít přednášku na téma Distressed Assets.

Jan Bureš z ČSOB nám další den přiblíží v rámci workshopu možné scénáře Brexitu a den zakončíme diskuzí na téma budoucností a příležitostí ve fintechu. Pozvání přijali Radek Musil (Fundlift), Michal Šmíd (Twisto), Jiří Paták (ChytryHonza.cz), Dominik Stroukal (Roklen), Leoš Rousek (Hospodářské Noviny) a Martin Kasa (Pilulka.cz).

Třetí den bude na programu velká diskuze na téma Byznys & Kapitál – od myšlenky, ke kapitálu a realizaci. Diskuze se zúčastní Ondřej Krátký (Liftago), Ondřej Kania (JK Education), Ondřej Vičar (Genesis Capital), Lukáš Kovanda (Czech Fund) a Adam Páleníček (KPMG).

Všechny přednášky a diskuze budou volně přístupné, na workshopy bude potřeba předchozí registrace.

Pořadatel konference, Klub investorů, je studentský spolek při VŠE, který má 3 hlavní pilíře na kterých je postaven: vzdělání, komunita a praxe. Cílem Klubu je prostřednictvím organizování přednášek, workshopů a diskuzí sdružovat lidi a vytvářet tak komunitu lidí se zájmem o investiční prostředí. Pokud máte zájem o svět investic, budeme se na Vás těšit na konferenci.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.