CZK/€ 23.745 +0,13%

CZK/$ 22.219 +0,64%

CZK/£ 27.482 +0,03%

CZK/CHF 24.413 -0,24%

11. 06. 2014

0 komentářů

V PONDĚLÍ STARTUJE TÝDEN INVESTIC

 


 

V rámci Týdne investic se bude konat řada regionálních akcí, jejichž tématem bude především technické vzdělávání. Akce se budou věnovat také designu v průmyslu nebo výzkumu a vývoji. CzechInvest rovněž propojil školy a investory, žáci a studenti tak budou mít příležitost nahlédnout do provozu a vidět na vlastní oči, co práce v dané firmě obnáší. „V ideálním případě si při volbě dalšího studia a povolání vzpomenou na Týden investic a budou se věnovat technických profesím, po kterých řada investorů volá,“ doplňuje Ondřej Votruba, pověřený řízením agentury CzechInvest.

Ve středu 18. června se v Paláci Žofín v Praze uskuteční konference Podpora investic v ČR – Zlomový rok 2014. „Vybrali jsme taková témata, která podle našeho průzkumu investory nejvíce pálí. V publiku zasednou, jak zástupci firem, tak státní správy a samosprávy, tedy dvě strany, které si občas nerozumí, ale jejich vzájemná synergie je pro hospodářský růst České republiky zásadní,“ vysvětluje Ondřej Votruba. Na programu budou také dva speciální kulaté stoly, a to na téma Moravskoslezský a Ústecký kraj.

Celý den a v podstatě i Týden investic vyvrcholí vyhlášením vítězů soutěže Investor a podnikatelská nemovitost roku. Cílem akce je ocenit významné investiční počiny loňského roku, díky kterým vznikají tisíce pracovních míst, a které se podílí na zvyšování konkurenceschopnosti České republiky. 

Partnerem celého Týdne investic je Sdružení pro zahraniční investice – AFI, mediálními partnery jsou týdeník Ekonom, Hospodářské noviny a zpravodajský portál IHNED.cz, časopisy Trade News a Komora.cz a Rádio ZET. Sdružení pro zahraniční investice – AFI je rovněž titulárním partnerem soutěže Investor a podnikatelská nemovitost roku. Hlavním partnerem soutěže je banka ČSOB a partnery Erste Corporate Banking, CPI Group a Grafton Recruitment. Akci podpořily také AC&C Public Relations a Zátiší Group. 

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *