Neděle 25. července. Svátek má Jakub.

V LÉTĚ NABÍDNE ČESKÁ POJIŠŤOVNA MLADÝM LIDEM VÝHODNĚJŠÍ POJIŠTĚNÍ ÚRAZU, ADRENALINOVÝCH ZÁŽITKŮ I NEPLODNOSTI

08.06.2018 | 10:03 0 Komentářů

Česká pojišťovna nově nabízí zvýhodněné životní pojištění mladým lidem, a to až do věku 26 let. Sjednání životního pojištění v nižším věku znamená výrazně nižší cenu. Navíc pojištění pamatuje na situace, do kterých se mladí lidé mohou dostat typicky právě během letních prázdnin, kdy se častěji věnují sportu nebo zkoušejí nejrůznější adrenalinové aktivity.

Základem výhodného pojištění pro mladé lidi jsou bonusová rizika, která klient ve své smlouvě dostane v ceně. Například v případě pojištění závažných onemocnění obdrží v ceně pojištění závažných poranění, a to se stejnou pojistnou částkou.

Součástí nové nabídky pro mladé lidi je také pojištění při adrenalinových aktivitách. Česká pojišťovna umožňuje jednou za rok rozšířit pojištění i na sporty, na které se běžně pojistka nevztahuje. Stačí den předem zaslat pojišťovně SMS a pojištění se na dobu tří týdnů automaticky rozšíří i na adrenalinové aktivity.

Životní pojištění pro mladé lidi však neřeší jen situace spojené s letními zážitky, pamatuje i na praktické využití, které lidé ocení teprve v budoucnu. Například pro dívky je připraveno pojištění asistované reprodukce a i v tomto případě samozřejmě platí, že je výhodnější uzavřít pojištění v nižším věku a výrazně tak ušetřit na pojistném.

Součástí pojištění je také opce, která umožní až 50% navýšení pojistného krytí bez zkoumání zdravotního stavu, pokud v budoucnu dojde například ke svatbě nebo narození potomka. Po deseti letech od uzavření smlouvy pak budou mít mladí lidé nárok na výběr věrnostního bonusu.  Tento bonus je klientovi načítán vždy, a to bez podmínky minimálního pojistného.

Speciální pojištění pro mladé lidi je standardně v nabídce pro zájemce ve věku 18 – 21 let. Do 31. 8. však platí speciální nabídka, kdy si toto pojištění mohou sjednat mladí až do 26 let.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.