Úterý 11. prosince. Svátek má Dana.

Uživatelé Taxify budou nyní znát přesnou cenu za jízdu už před jejím začátkem

Investice 24.09.2018 | 14:55 0 Komentářů

Přední evropská přepravní platforma Taxify uvádí novinku v podobě dopředu stanovené ceny za jízdu. Toto vylepšení je dostupné již dnes v pondělí 24. září. Zákazníci tedy uvidí cenu ještě před samotným započetím přepravy.

“Dlouho měli zákazníci v českých městech možnost vidět v aplikaci Taxify poměrně přesný odhad ceny jízdy. Teď jdeme ještě o krok dále. Aplikaci jsme upravili tak, aby cestující znali přesnou cenu už před objednávkou. Tímto krokem chceme ještě dále vylepšit ochranu spotřebitele a přizpůsobit aplikaci očekáváním uživatelů v 21. století. Dopředu stanovená cena zbaví cestující jakékoli nejistoty a ještě lépe je ochrání před jakýmikoli překvapeními,” říká Roman Sysel, šéf Taxify pro Českou republiku a Slovensko.

Přesná cena za přepravu bude vypočítána na základě očekávaného času trvání a vzdálenosti jízdy. Bude rovněž brát v potaz aktuální situaci dopravy ve městě a poptávku po přepravě v daném okamžiku. V případě, že bude poptávka vysoká, uvidí zákazník aktualizaci ceny jízdy ještě před objednávkou. Cena zůstane stejná po celou dobu jízdy za předpokladu, že místo vyzvednutí a vyložení zákazníka se v jejím průběhu nezmění. V případě, že v průběhu jízdy zákazník zvolí jiný cíl, dojde také k aktualizaci ceny.

Tato novinka je dostupná od pondělí 24. září. Aby ji uživatelé aplikace mohli využívat, musí si v App Store nebo na Google Play stáhnout její nejaktuálnější verzi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.