CZK/€ 24.650 -0,04%

CZK/$ 23.135 +0,57%

CZK/£ 28.902 +0,49%

CZK/CHF 24.004 +0,57%

06. 06. 2012

0 komentářů

Subjekty:

UNIQA pojišťovna ve finále European Business Awards

 


 

Předseda představenstva a generální ředitel UNIQA pojišťovny Martin Žáček komentoval tento úspěch slovy: „Z ocenění mám velikou radost. Potvrzuje správnost nastavení naší proklientské strategie a je dalším dokladem naší schopnosti dynamického rozvoje. A to vše ve skutečně silné konkurenci jedné z nejprestižnějších soutěží firemních projektů v Evropě.“

UNIQA se v soutěži mohla pochlubit hned několika oblastmi, v nichž ukázala rozvoj systematické péče o klienta: rozšíření pobočkové sítě, ale také on-line forem komunikace s pojišťovnou, unikátní systém meteorologických SMS varování před extrémní nepřízní počasí pro konkrétní PSČ, exkluzivní věrnostní program pro privátní klienty pojišťovny Q-Partner, zrychlení lhůty přijetí do pojištění i likvidace škod s průběžným informováním klienta o příslušné fázi procesu, a další projekty.

European Business Awards se udělují od roku 2007. Získávají je dynamické firmy v Evropě, které se mohou pyšnit inovacemi, podnikatelským úspěchem a etickým přístupem k podnikání. Do hodnocení je zahrnuto široké spektrum různých odvětví ekonomiky; letos se přihlásilo na 15.000 společností z více než třiceti zemí. Jejich přínos je podroben analýze ze strany více než padesáti nezávislých porotců různých národností s dlouholetými zkušenostmi a znalostmi z různých oborů.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.