Sobota 19. září. Svátek má Zita.

UNIQA pojišťovna ve finále European Business Awards

V minulých dnech byla UNIQA pojišťovna vybrána jako jedna z pětadvaceti národních finalistů za Českou republiku v mezinárodní soutěži European Business Awards 2012/2013. Ve finále se střetne s ostatními o prestižní titul šampiona České republiky. UNIQA byla vybrána jako finalista v kategorii Cena za péči o klienta, protože její služby byly z hlediska zákazníka oceněny jako relevantní a užitečné, čímž prokázala porozumění pro jeho potřeby a hodnoty.

 

Předseda představenstva a generální ředitel UNIQA pojišťovny Martin Žáček komentoval tento úspěch slovy: „Z ocenění mám velikou radost. Potvrzuje správnost nastavení naší proklientské strategie a je dalším dokladem naší schopnosti dynamického rozvoje. A to vše ve skutečně silné konkurenci jedné z nejprestižnějších soutěží firemních projektů v Evropě.“

UNIQA se v soutěži mohla pochlubit hned několika oblastmi, v nichž ukázala rozvoj systematické péče o klienta: rozšíření pobočkové sítě, ale také on-line forem komunikace s pojišťovnou, unikátní systém meteorologických SMS varování před extrémní nepřízní počasí pro konkrétní PSČ, exkluzivní věrnostní program pro privátní klienty pojišťovny Q-Partner, zrychlení lhůty přijetí do pojištění i likvidace škod s průběžným informováním klienta o příslušné fázi procesu, a další projekty.

European Business Awards se udělují od roku 2007. Získávají je dynamické firmy v Evropě, které se mohou pyšnit inovacemi, podnikatelským úspěchem a etickým přístupem k podnikání. Do hodnocení je zahrnuto široké spektrum různých odvětví ekonomiky; letos se přihlásilo na 15.000 společností z více než třiceti zemí. Jejich přínos je podroben analýze ze strany více než padesáti nezávislých porotců různých národností s dlouholetými zkušenostmi a znalostmi z různých oborů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.