Pondělí 20. září. Svátek má Oleg.

UNIQA pojišťovna nabídne klientům limitované výhodné půjčky

Klienti UNIQA budou mít v období od 17. října do 25. listopadu 2016 možnost využít jednorázové výhodné půjčky vázané na jejich pojistnou smlouvu kapitálového životního pojištění. Půjčit si budou moci podle výše rezerv vytvořených z jimi dosud uhrazeného pojistného. Sami si zvolí způsob a dobu splácení. Úročení půjčky bude shodné s garantovanou úrokovou mírou jejich pojistných smluv a nebude spojeno s dalšími náklady. Poskytnutí půjčky neovlivní základní pojistnou smlouvu, a proto nehrozí ani riziko dodanění jako při výběrech z rezervy. Při splacení bude částka úvěru včetně úroků připsána zpět k rezervám pojistné smlouvy.

Nová možnost otevírá prostor pro zákazníky, kteří uvítají dodatečné peníze na své aktuální potřeby nebo plány. Prostředky z půjčky nejsou účelově vázány a lze je použít prakticky na cokoli. Je vhodná i pro zákazníky, kteří se ocitli přechodně ve finanční tísni a jinak by zvažovali zrušení své pojistné smlouvy o kapitálovém životním pojištění, což by pro ně bylo značně nevýhodné. Takto se dostanou k dodatečným finančním prostředkům a nepřijdou o svou pojistnou smlouvu.

K čerpání nabídnuté částky půjčky bude stačit vyplnit a podepsat formulář s informacemi o spotřebitelském úvěru a smlouvu o úvěru. Po ověření identifikačních údajů klienta na kterékoli pobočce UNIQA bude půjčka vyplacena na účet zákazníka do patnácti dnů.

Výška půjčky a zvolená doba splatnosti nemají vliv ani na výši úroku, ani na RPSN. Nedodrží-li zákazník dobu splatnosti, kterou si určil v úvěrové smlouvě, bude půjčka pokračovat i nadále za nezměněných podmínek a bez jakékoliv penalizace, nebo zařazení do rejstříku dlužníků. Půjčka bude umořena nejpozději při ukončení pojistné smlouvy z pojistného plnění, aniž by to bylo považováno za porušení podmínek úvěrové smlouvy.

Tuto limitovanou příležitost bude možné využít v období od 17. října do 25. listopadu 2016. Individualizovaná nabídka bude odeslána poštou zákazníkům UNIQA v kapitálovém životním pojištění s dostatečnou kapitálovou rezervou, jichž je aktuálně asi třicet tisíc. Rezervy z těchto smluv jsou úročeny tzv. technickou úrokovou mírou od 2,4 do 4 %. Stejné bude i úročení půjčky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.